Катерина Ющенко та Андрiй Шевченко взяли участь у прес-конференції, присвяченій проведенню благодійного футбольного матчу «Подаруй своє серце дітям»

Кошти, зібрані під час матчу, будуть направлені Благодійному фонду «Україна 3000» на реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього» та на благодійні проекти Фонду Андрія Шевченка
, БФ "Украина 3000" Опубликовано: 4 сентября 2007, 7:00 4518

3 вересня 2007 року в приміщенні готелю «Хаятт» Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь у прес-конференціє, присвяченій проведенню благодійного футбольного матчу «Подаруй своє серце дітям». У заході також взяли участь капітан національної збірної команди України з футболу Андрій Шевченко та президент компанії «Оболонь» Олександр Слободян, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, президент «Благодійного фонду Андрія Шевченка» Олена Шевченко.

Матч відбудеться 4 вересня 2007 року о 19:00 на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського в Києві. Метою цієї акції є популяризація здорового способу життя, позитивних цінностей і традицій благодійності серед українців.

Кошти, зібрані під час матчу, будуть направлені Благодійному фонду «Україна 3000» на реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього» та на благодійні проекти Фонду Андрія Шевченка.

Виступаючи перед присутніми, пані Катерина Ющенко подякувала Андрієві Шевченку за його ініціативу. «Ви всі знаєте, наскільки великим є його авторитет не тільки в Україні, але й у світі. Андрія знають і шанують не тільки як видатного футболіста, але і як громадського діяча – адже благодійний фонд, який він очолює, зробив і продовжує робити дуже багато для того, щоб допомогти дітям України», – сказала вона. Пані Катерина висловила переконання, що цей матч стане справжньою спортивною та благодійною подією року. «Дякую всім, хто вірить у те, що кожна людина може і повинна зробити щось для того, щоб змінити життя на краще. Дякую всім, хто вважає, що справа порятунку маленьких громадян України – це справа кожного з нас. Дякую всім добрим, щедрим та небайдужим людям, які наповнюють новим змістом слова «благодійність і творення добра», – підкреслила вона.

Андрій Шевченко у своєму виступі розповів про виникнення ідеї проведення благодійного матчу. «Моєю мрією було провести в Україні подібний доброчинний матч, поєднати прагнення до благодійності з атмосферою яскравого спортивного свята, – сказав він. – Такі зустрічі дуже популярні в Європі, кошти, зібрані від продажу квитків та інших перерахувань, допомогли сотням тисяч дітей, про яких більше нема кому потурбуватися. Сьогодні ми з моїми друзями-однодумцями, що представляють світ футболу, спорту й шоу-бізнесу, робимо свій внесок у будівництво Дитячої лікарні майбутнього». Андрій Шевченко висловив подяку всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у цій акції. «Спасибі всім, хто 4 вересня прийде на трибуни динамівського стадіону. Спасибі – від імені тих дітлахів, котрі побачать, що їхні сподівання на ваші допомогу, тепло й турботу – не марні», – сказав він.

Олександр Слободян розповів, що компанія «Оболонь» співпрацює з Андрієм Шевченком вже другий рік поспіль у рамках рекламного контракту в Україні. «Рішення об’єднати зусилля заради реалізації благодійного проекту стало логічним продовженням нашої співпраці та традицій компанії», – сказав пан Слободян, додавши, що «Оболонь» взяла на себе витрати з організації цього матчу. Він нагадав, що у рамках благодійного марафону, організованого Фондом «Україна 3000», компанія «Оболонь» вже зробила свій внесок у будівництво «Дитячої лікарні майбутнього». «Сьогодні ми продовжуємо багаторічну традицію спортивного спонсорства і меценатства, адже цей вектор є одним із пріоритетів нашої соціально відповідальної діяльності», – підкреслив Олександр Слободян. «Саме завдяки Андрію та його друзям, яких він запросив для участі в цьому проекті, разом ми зможемо зібрати набагато більше коштів для дітей, які потребують нашої допомоги. Поєднавши наші зусилля ми робимо спільний внесок у здорове і щасливе майбутнє наших дітей», – наголосив він.

Ініціатива проведення благодійного футбольного матчу «Подаруй своє серце дітям» належить Благодійному фонду Андрія Шевченка та ЗАТ «Оболонь». За попередніми даними, до складу команд-учасниць увійдуть: Олег Блохін, Ігор Бєланов, Володимир Кличко, Андрій Медведєв, Сергій Бубка, Святослав Вакарчук, Андрій Данилко, Паоло Мальдіні, Леонардо, Алессандро Костакурта, Джанні Моранді та інші.


Данная статья принадлежит к категориям:
       Благотворительность    

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>