Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту: Відкрито 18-й соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Днями у селі Гайшин Київської області пройшло відкриття першого Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основна мета створення гуртожитку – соціальна адаптація та підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх тимчасовим житлом
Автор: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, www.kmu.gov.ua Опубликовано: 23 сентября 2008, 10:00 2407

Днями у селі Гайшин Київської області пройшло відкриття першого Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основна мета створення гуртожитку – соціальна адаптація та підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх тимчасовим житлом. У гуртожитку можуть одночасно жити до 16 дітей, кімнати затишні та комфортні, розраховані на 2 особи.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко впевнений, що такі гуртожитки вкрай необхідні для підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя.

«Ми маємо пам’ятати, про те що діти, які стоять на порозі самостійного життя також вразливі і потребують підтримки з боку держави», – наголосив Юрій Павленко і запевнив, що будівництво таких гуртожитків продовжуватиметься і надалі.

За час перебування дітей в закладі, соціальні працівники, психологи, інші фахівці допомагатимуть його мешканцям отримати навички самостійного життя, вступити до вищого або середнього навчального закладу, працевлаштуватися, навчитися розпоряджатися заробленими коштами тощо.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Благотворительность  Украина  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 680 334 гривен

Расходы фонда в 2020

101 больным детям: 1 669 042 грн.
Мед. оборудование: 115 975 грн.
Детдомам для инвалидов: 325 602 грн.
Детcкому экоселу: 179 053 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 027 грн.
Всего расходов: 3 014 232 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 909 565  гривен