Подорож дітей з Гуляйпілля до міста Лева

Не кожна доросла людина може похвалитись тим, що побувала у Львові. Що ж тоді говорити про дітей, позбавлених батьківської ласки та турботи? Чи може сирота собі це дозволити?
Автор: Вихователі КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Зелінський В.Ю., Хохотва І.І., deti.zp.ua Опубликовано: 8 ноября 2010, 12:30 6052

Подих Польщі, лицарські лати, звуки середньовічної битви, католицькі костели, звуки органу, що очищують душу, вірменські вулички, туман Лондону, замки середньовічної Австрії, королівська велич, інтелігентність, висока духовність і національна гордість. Впізнали? Так! Це місто Лева! Ми їдемо у потязі до школи-інтернату з Гуляйпілля, тобто до своєї домівки, у велику дитячу родину і веземо із собою незабутні враження від середньовічного та сучасного Львову. Навколо дитячій гомін! Хлопчики та дівчатка в щирому захваті - діляться позитивними емоціями, радісними спогадами про мандрівку. А ділитися дійсно є чим! Адже екскурсійний маршрут був спланований нашою чарівною феєю - Вірою Вікентіївною - настільки досконало і цікаво, що діти отримали максимум за відносно короткий проміжок часу.

Прогулялись вулицями старого міста, на власні очі побачили середньовічне підземелля (там чаклували стародавні алхіміки у спробах знайти філософський камінь), відвідали діючий вірменський храм, були присутні на службі у польському католицькому костелі, де вперше почули живу польську мову та велич звуків органу. Побачили загадковий нічний Львів. І це лише перший день!

Наступного дня дітей чекало продовження доброї казки. Вони відвідали аж три середньовічні замки: Підгірці, Олесько, Золочів. Там діти відчули дух лицарства та велич королівств, доторкнулися до чарівної скарбниці світового мистецтва.

Нарешті, на третій день діти відвідали музей народної архітектури та побуту у Львові, де отримали змогу познайомитися з архітектурою та побутом Полісся, Гуцульщини, Буковини, Лемківщини та інших регіонів. А знаменитий Личаківський музей-кладовище змусив дітей задуматись над поняттям «вічність». А наостанок - захоплююче знайомство із зброєю різних епох та народів у Львівському музеї «Арсенал».

Вже пізно увечері, у потязі, коли діти поснули, і лише чулось їхнє тихе сопіння, нам думалось: не все ще втрачено, коли на світі є небайдужі люди з великим серцем, завдяки щедрості яких дитячі мрії стають реальністю. Ми дуже вдячні всім тим людям, завдяки яким відбулася ця подорож. БФ «Щаслива дитина» надав змогу відчути радість дитинства, турботу дорослих, повернути втрачену довіру до всього світу.

На всі ваші питання будуть раді відповісти працівники фонду.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>