Олександр Пеклушенко: «Влада мусить захистити дітей від головних загроз – байдужості дорослих та самотності»

Сьогодні тисяча маленьких запоріжців були запрошені до ПК «Дніпроспецсталь» на обласне свято, присвячене Дню захисту дітей
Автор: Управління у справах преси та інформації, zoda.gov.ua Опубликовано: 29 мая 2012, 17:50 1881

Сьогодні тисяча маленьких запоріжців були запрошені до ПК «Дніпроспецсталь» на обласне свято, присвячене Дню захисту дітей. Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації організувала благодійну дитячу шоу-програму «Концертний матч. Євро-шоу 2012» для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; дітей, які опинились у складних життєвих обставинах; вихованців притулків, центрів соціально – психологічної реабілітації.

Привітали дітей зі святом керівники області та міста – голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, голова обласної ради Павло Матвієнко та міський голова Олександр Сін.

- Діти – це головні громадяни країни. День захисту дітей – це не зовсім свято для влади. Це день, коли максимальна увага дорослих повинна концентруватися на вирішенні проблем дітей. Я вважаю, що головні загрози для сучасної дитини – це байдужість дорослих та самотність. Тому наше головне завдання - створити для дитини всі умови, щоб вона жила у любові та підтримці з боку дорослих. Ми повинні ліквідувати таке поняття як сирота. Робота з прийомними сім’ями, створення дитячих будників сімейного типу – серед пріоритетів обласної влади. Запорізькі діти повинні виховуватися в сім’ях, адже найкраще виховання для дитини – це добрі взаємини в родині, - наголосив Олександр Пеклушенко.

Крім благодійної вистави, що відбулась у ПК «Дніпроспецсталь», маленьким запоріжцям також запропонували взяти участь у святі «Міцна родина – щаслива дитина». У парку «Дубовий гай» організували розважальну програму для дітей з усієї області, які виховуються в прийомних, опікунських, кризових сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та інтернатах.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Публикации с других источников  Благотворительность  Приёмная семья      

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Бурлай Давид и Никита

ДЦП, спастическая дисплазия


Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)


Дмитрий Овчаренко

ДЦП. Микроцефалия


Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга


Бельченко Ярослав

ДЦП, двойная гемиплегия, психоорганический синдром


В 2020 вы помогли на сумму 3 697 972 гривен

Расходы фонда в 2020

102 больным детям: 1 743 812 грн.
Мед. оборудование: 116 766 грн.
Детдомам для инвалидов: 378 219 грн.
Детcкому экоселу: 189 931 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 755 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 734 грн.
Всего расходов: 3 157 406 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 927 202  гривен


Дитині потрібна родина: Володимир П.


Ребенку нужна семья: Кирилл Д.


Детям нужна семья: Алена С., родилась в 1999 году и Арсен С., родился в 2005 году