x

Юні михайлівчани та молочанці побували у Криму

У Запорізькій області впродовж кількох років працює благодійний фонд «Щаслива дитина», який допомагає важкохворим дітям у лікуванні та реабілітації. Проект «Діти Михайлівки» є регіональним представництвом вищеназваного фонду
Автор: За матеріалами газети "Михайлівські новини", tavriya.co.ua Опубликовано: 1 июня 2013, 14:30 3212

У Запорізькій області впродовж кількох років працює благодійний фонд «Щаслива дитина», який допомагає важкохворим дітям у лікуванні та реабілітації. Проект «Діти Михайлівки» є регіональним представництвом вищеназваного фонду. Створено це об’єднання для того, щоб краще розуміти ситуацію з хворими дітьми в Михайлівці й більш ефективно надавати допомогу саме там, де вона найбільш необхідна.

Серед основних напрямків роботи проекту – закупівля медобладнання для районної лікарні, допомога дітям із малозабезпечених родин, зокрема, і в організації повноцінного відпочинку: оздоровчих поїздок до моря, екскурсій містами України, туристичних походів.

Відомо, що туризм розширює світогляд дитини, прищеплює їй любов до рідного краю, відволікає від можливого негативного впливу вулиці. Тож не вперше в рамках проекту для дітей із прийомних багатодітних михайлівських родин організовують похід по Криму. До цього долучається районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

У черговому поході взяли участь десятеро дітей із Молочанського інтернату зі своїми вихователями, двоє – з Малої Білозірки та михайлівчани: Аня, Рая, Настя Попчуки (багатодітна родина), Маша й Настя Павлюки (теж із багатодітної родини), Ліза Коливайко та її мама і Даша Шкурка – з прийомної сім’ї Літавих.

Уся ця чималенька ватага поїздом доїхала до Сімферополя. Звідти – тролейбусом до Ангарського перевалу (в Криму, як і на Далекому Сході, є річка Ангара), а далі – пішки. За півтори години мандрівники досягли туристичної стоянки, яка називається «Галявина МАН (тобто Малої Академії наук)». Там вони розклали багаття, на якому приготували їжу. Повечерявши, заночували в наметах. А наступного дня зранку вирушили вгору, на плато Дімерджі. По обіді купалися в озері, що було неподалік стоянки. Частину третього дня засмагали на пляжі в місті Алушта, куди дісталися тролейбусом.

Словом, три ночі провели туристи в наметах, самі готували собі їжу, спілкувалися, милувалися чудовою природою Криму. Вражень отримали силу-силенну!


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Марк Бондарев

Муковисцидоз


Егор Беспалый

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга


Солодовник Вероника

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Кирилл Карпачев 28.06.2000 и Тимофей Карпачев 22.11.2015 года рождения

Муковисцидоз (кистозный фиброз), смешанная форма


В 2020 вы помогли на сумму 4 176 825 гривен

Расходы фонда в 2020

111 больным детям: 2 216 011 грн.
Мед. оборудование: 142 547 грн.
Детдомам для инвалидов: 464 146 грн.
Детcкому экоселу: 255 835 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 89 839 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 424 482 грн.
Всего расходов: 3 944 860 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 406 055  гривен


Ребёнку нужна семья: Карина С.


Ребенку нужна семья: Александр


Детям нужна семья: Алина 2013 г.р. (анкета № 0287155) и Никита 2010 г.р. (анкета № 0287158)