Шахраї намагалися збирати гроші для чернігівської школи-інтернату, яка їх не потребує

В Інтернеті розповсюджується лист, який містить заклик про збір коштів на ремонт приміщень Чернігівської школи-інтернату ім. Ю.М.Коцюбинського
Автор: Detdom.info, www.detdom.info Опубликовано: 18 ноября 2013, 12:30 1336

Це застереження днями з’явилося на сторінці Юрія Павленко, уповноваженого Президента України з прав дитини, у соцмержі. А стосується воно листа, що розповсюджується в Інтернеті й містить заклик про збір коштів на ремонт приміщень Чернігівської школи-інтернату ім. Ю.М.Коцюбинського.

Ось що, зокрема, повідомляє Юрій Павленко: «Директор Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім.Ю.М.Коцюбинського Смаль Володимир Іванович, вихованці якої нібито потерпають від життя в жахливих умовах, заперечує будь-яку потребу у фінансових коштах та офіційну співпрацю з особами, які поширюють цю інформацію. В закладі створені всі умови для перебування дітей, школа в повній мірі фінансується з державного бюджету! Застерігаю, ніколи не надсилайте благодійну фінансову допомогу дітям-сиротам на рахунки приватних осіб!!!»

До такого застереження Юрія Павленка спонукав ось цей лист, що нещодавно надійшов також і на поштову скриньку газети «День»:

«Здание, в котором живут детки, нуждается в замене проводки, установке новых окон, смены полового покрытия, приобретении кроватей, ковров и масштабном ремонте спален и помещений общественного пользования.

Просим поучаствовать в финансировании этого благотворительного проекта. Необходимо собрать 800 000 (восемьсот тысяч гривен). Так же срочным образом необходимы: зимние и теплые вещи, обувь, нижнее белье для девочек, средства личной гигиены, книги, игрушки, лекарства.

В Интернат-школе более 350 детей, возраст от 3 до 17 лет, дети имеют право на теплую одежду и человеческие условия проживания.

Интернат-школа имени М.Коцюбинского, г.Чернигов ул.Гагарина 50.

Средства собираем через карту Приватбанк, по реквизитам:

Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100

Назначение платежа: для Интерната

Карта № 5168 7553 2587 9134 (Получатель : Юдицкая Татьяна Алексеевна)

Куратор: Татьяна *0678469673*e-mail: *_charity-@ukr.net_*

Будем благодарны за любую помощь!»

За словами Юрія Павленка, цей лист – фальшивка! У ньому навіть неправильно вказана кількість дітей, які на цей момент перебувають у Чернігівській школі-інтернаті. Не 350 вихованців, а 206 хлопців і дівчат. З них 17 – це діти-сироти, 35 дітей позбавлені батьківського піклування.

Директор Чернігівської школи-інтернату ім. Ю.М.Коцюбинського Володимир Смаль так коментував цю ситуацію в телефонній розмові з нашим кореспондентом: «Про такий лист мені відомо, але наші працівники не мають до нього жодного відношення. Це чиясь особиста ініціатива. До речі, ця людина згущує фарби. У нашій школі створені всі належні умови для навчання, харчування, медичного обслуговування, соціального супроводу та захисту дітей. Наша матеріально-технічна база постійно оновлюється».

Напевно, аби не акцентувати увагу на негативі, директор розповів про те, що школі-інтернату є чим пишатися. Так, щороку тут збільшується кількість спортивних секцій і гуртків, діє потужна школа з футболу для хлопців і дівчат. Зокрема, з дівчат-футболістів формується склад чернігівського жіночого ФК «Легенда» (ця команда - багаторазовий чемпіон України та володар Кубку України).

Ще одна гордість школи - її випускник Дмитро Митрофанов - багаторазовий призер чемпіонату України з боксу серед юнаків та чемпіон України. Окрім боксу та футболу, школа має потужні секції з вільної боротьби і лижного спорту. У цих видах спорту хлопці і дівчата також здобувають призові місця в міських та обласних змаганнях.

За словами Володимира Івановича, навіть у скрутні часи дитинство, проведене у стінах школи-інтернату, не можна назвати матеріально незабезпеченим. Тут дітки отримують всебічний фізичний та інтелектуальний розвиток, мають можливість подорожувати Україною. А ще саме в ці дні адміністрація школи займається збором документів для вирішення питання щодо усиновлення деяких вихованців, адже до школи-інтернату звернулися декілька родин, які прагнуть взяти до себе дітей.

Дитячий будинок:

Чернігівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів імені Ю.М.Коцюбинського


Данная статья принадлежит к категориям:
     Публикации с других источников  Благотворительность  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>