x

Третя зустріч регіональних партнерів Кампанії "Відкриваємо двері дітям"

БФ "Щаслива дитина" разом з партнерами сприяє укріпленню сімейних форм виховання та реформуванню інтернатної системи Запорізької області
Автор: openingdoors.org.ua, openingdoors.org.ua Опубликовано: 30 апреля 2015, 12:40 1017

Минулого року ми заручилися підтримкою громадських організацій, які стали партнерами Кампанії в регіонах. Саме вони є агентами впливу на місцях, інсайдерами, які розуміють стан справ та здатні найкращим чином впроваджувати реформи на місцях

23 – 24 квітня 2015 року ми провели вже 3-тю зустріч регіональних партнерів громадянської кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’. Участь у зустрічі взяли як наші постійні партнери, з якими ми співпрацюємо вже більше року, так і нові партнери, що приєдналися до Кампанії недавно.

У перший день зустрічі ми підбили підсумки нашої спільної роботи в рамках Кампанії на національному та регіональному рівнях у минулому році. Разом з партнерами ми ще раз обговорили, що таке деінституціалізація, які її основні компоненти та принципи, що є найкращим інтересом для дитини, як ефективно допомагати сім’ям, як має працювати держава та громадські організації. Надзвичайно приємно для нас було бачити включеність партнерів у обговорення, їх глибоке розуміння проблеми і можливих шляхів її вирішення.

Другу половину дня ми присвятили тренінгу з адвокації. Партнери ознайомилися з основними поняттями та інструментами адвокативної діяльності та потренувалися у їх використанні. За результатами тренінгу ми сподіваємося отримати аналіз ситуації в регіоні, оцінку можливостей, ресурсів та загроз для впровадження деінституціалізації та план адвокативної діяльності партнерів в регіонах.

На другий день зустрічі ми виконали свою давню обіцянку та показали регіональним партнерам Центр ‘Промінь надії’ в Макарові. Відвідини Центру включали коротку екскурсію та детальне ознайомлення з проектом: з чого ми почали роботу в районі, які були основні компоненти, які труднощі та ризики ми зустріли, які можливості для нас відкрилися. Партнери виявили надзвичайне зацікавлення моделлю Центру та задавали багато питань з приводу його функціонування. Приємно, що багато з партнерів відмітили раціональність та ефективність такої моделі та висловили бажання створювати подібні центри і в своїх областях.

Відгуки партнерів:

'Дуже добре, що ви маєте стратегічне бачення реформування системи захисту дітей. Ви нам завжди даєте ключі для відкриття наступних і наступних дверей для кожної дитини в Україні' - Ірена Ружицька, Житомирська обласна благодійна організація 'Планета для дітей'.

'Ви даєте впевненість в завтрашньому дні. Ми всі щось робимо індивідуально в регіонах, але тепер нас об’єднали і разом ми начно сильніші' - Мирослава Пилипчинець, Закарпатський благодійний фонд 'Розвиток'.

Ця зустріч продемонструвала нам надзвичайно глибоке розуміння партнерами не тільки ситуації у своїх регіонах, але і по країні загалом. Партнери добре розуміються на деінституціалізаці та необхідності проведення глибинної реформи системи захисту дітей та дійсно є тими експертами, які здатні рухати процес реформ уперед.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации www.deti.zp.ua  Профилактика сиротства  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Егор Беспалый

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Четвертак Виктория

Врождённые пороки развития головного мозга, эпилептическая энцефалопатия


Артём Панасенко

Болезнь Кастельмана


Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера


Наталья Кислюк

Муковисцидоз (кистозный фиброз) смешанная форма


В 2020 вы помогли на сумму 4 017 269 гривен

Расходы фонда в 2020

108 больным детям: 2 092 822 грн.
Мед. оборудование: 136 962 грн.
Детдомам для инвалидов: 452 834 грн.
Детcкому экоселу: 215 329 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 88 890 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 401 194 грн.
Всего расходов: 3 732 596 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 246 500  гривен


Ребенку нужна семья: Данил С.


Детям нужна семья: Алина 2013 г.р. (анкета № 0287155) и Никита 2010 г.р. (анкета № 0287158)


Детям нужна семья: Кирилл М. 2002 года рождения; Михаил М. 2004 года рождения; Денис М. 2009 года рождения