x

«ЩАСЛИВИЙ БУДИНОК» У МИХАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Немає нічого ціннішого від дитячої посмішки. Та в деяких дітей причин для посмішки менше від інших. Це діти, позбавлені батьківського піклування, та є люди, яким не байдужа доля таких дітей.
Автор: , tavriya.co.ua Опубликовано: 4 марта 2015, 11:20 1803

Запорізький благодійний фонд «Щаслива дитина» продовжує будівництво «Щасливих будинків» у Запорізькій області.

Два перших будинки було відкрито в селі Калинівка Чернігівського району (2011-2014 рр.). В них проживають прийомні сім’ї, що мають дітей з особливими потребами. Наступний такий дім планується відкрити у Михайлівському районі, в селі Українка Любимівської сільської ради. Його відкриття має відбутись вже у 2015 році. Мешканцями цієї оселі стане родина, в якій є прийомні діти з особливими потребами.

Ще одна родина буде проживати у сусідньому будинку, що зараз на реконструкції. У майбутньому фонд «Щаслива дитина» планує створити ціле екопоселення прийомних сімей та сімей, що мають бажання жити та працювати на землі, існувати в гармонії з природою та одне з одним.

Фонд готовий розглянути заявки від родин, що хочуть стати прийомними батьками в «Щасливому будинкові» та взяти на виховання декілька сиріт, у тому числі і дітей з особливими потребами. До того ж фонд запрошує всіх зацікавлених у створенні екопоселення в Михайлівському районі, приєднатись до команди волонтерів. Представники фонду сподіваються на допомогу підприємців та фермерів району. Є потреба у саджанцях винограду, фруктових та декоративних дерев і кущів, будматеріалах, транспорті та фінансовій підтримці.

Навесні фонд «Щаслива дитина» планує проведення «суботника», висадку фруктових та декоративних насадженнь. Влітку вони організовують в Україні традиційний дитячий наметовий табір «Дитяче село», куди запрошують дітей-учасників та волонтерів-вожатих.

Якщо вас зацікавило створення екопоселення або ви хочете допомогти в організації проекту, звертайтесь за телефоном: 066-513-34-35 або завітайте на сторінку проекту www.deti.zp.ua/eco.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Павленко Ольга

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Марк Бондарев

Муковисцидоз


Егор Беспалый

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга


Чалых Денис

Муковисцидоз (кистозный фиброз) смешанная форма


В 2020 вы помогли на сумму 4 026 136 гривен

Расходы фонда в 2020

108 больным детям: 2 093 824 грн.
Мед. оборудование: 136 962 грн.
Детдомам для инвалидов: 453 634 грн.
Детcкому экоселу: 215 329 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 88 890 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 401 194 грн.
Всего расходов: 3 734 398 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 255 367  гривен


Ребенку нужна семья: Игорь О.


Ребенку нужна семья: Дима


Дитині потрібна родина: Богдан