Дім для сиріт-3

Друзі, у нас є шанс допомогти ще десяти маленьким громадянам України, подарувати їм дім та сім'ю. Давайте кожен відкриє своє серце та допоможе зібрати 21 104 гривні для здійснення головної мрії дітей про теплий і затишний, а головне – свій будинок!
Автор: Українська Біржа Благодійності, ubb.org.ua Опубликовано: 12 марта 2016, 18:55 1049

Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває дитина-сирота, і не проста сирота, а ще й інвалід, від якої відмовляються батьки. Майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Якщо запитати дитину з інтернату, що вона хоче більш за все на світі, то відповіддю звісно буде - сім'ю. Доведено, що хворі дітки-сироти краще себе почувають і швидше одужують саме в будинках сімейного типу. Саме тому ми відкриваємо третій етап збору для поповнення нашого будинку сімейного типу "Щасливий будинок-3" з дитячого поселення у Запорізької області.

За підтримки Української Біржі Благодійності протягом 2014-2015 років ми допомогли "Щасливому будинку-3" обладнати кухню та ванну кімнату. Сьогодні в будинку мешкає вже родина Літавих: батько, мати та п’ятеро дітей. Діти, яких взяли на виховання, стали спокійнішими, розсудливішими, розумнішими, а головне – відчули батьківську любов, турботу, сімейний затишок, відчули себе потрібними і бажаними. Ще десять дітей з інвалідністю чекають на переїзд до сім'ї. Але не вистачає ліжок та постільної білизни: ковдри, подушки, матраци, рушники.

Друзі, у нас є шанс допомогти ще десяти маленьким громадянам України, подарувати їм дім та сім'ю. Давайте кожен відкриє своє серце та допоможе зібрати 21 104 гривні для здійснення головної мрії дітей про теплий і затишний, а головне – свій будинок!

Ми дуже хочемо, щоб кожна дитина зі "Щасливого будинку-3" відчувала себе щасливою і мала повноцінне майбутнє.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Максим Фитискин

ДЦП, спастическая диплегия. Рекурвация в коленных суставах


Марк Бондарев

Муковисцидоз


Владислав Краснокутский

Нарушение обмена веществ, токсическая энцефалопатия


Антон Душинов

Детский церебральный паралич


Богомазов Владислав

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


В 2020 вы помогли на сумму 3 687 019 гривен

Расходы фонда в 2020

101 больным детям: 1 686 816 грн.
Мед. оборудование: 115 975 грн.
Детдомам для инвалидов: 350 305 грн.
Детcкому экоселу: 179 053 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 172 грн.
Всего расходов: 3 056 855 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 916 249  гривен


Дитині потрібна родина: Кирило


Ребенку нужна семья: Дарья


Ребенку нужна семья: Вадим В.