«Клуб прийомних батьків» пройшов у Василівці.

22-го серпня відбувся "Батьківський клуб" для прийомних сімей, ДДСТ та опікунів. Діти також дуже весело провели час!
Автор: Провідний спеціаліст Василівського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей і молоді Міночкіна Анастасія, deti.zp.ua Опубликовано: 24 августа 2016, 10:00 1635

«Клуб прийомних батьків»

22.08.2016 р. за ініціативи благодійного фонду «Щаслива дитина» (м.Запоріжжя) відбулася групова зустріч прийомних сімей та опікунів Василівського району на базі Василівської районної державної адміністрації. Засідання батьківського клубу відбулося за участю спеціалістів Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісту Запорізького обласного центру соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді Плечищевої Валерії, організатору проекту Юлії Дойкової, практикуючого психотерапевта Преподобного Віктора Антоновича, який є керівником центру розвитку «Досягнення» (м.Запоріжжя)

В ході заходу батьки обговорювали цікаві теми щодо виховання дітей підліткового віку, наявних в їх віці психотравм та взаємин у сім'ї. Психотерапевт, Преподобний Віктор Антонович дав вичерпні відповіді на запитання батьків. Також поспілкувався особисто з деякими батьками. Під час заходу батьки отримали методичні поради з питань виховання, навчання дітей, організації змістовного дозвілля було розповсюджено серед батьків змістовні інформаційні буклети. Всього в заході взяли участь 13 прийомних батьків, батьків –вихователів та опікунів.

Паралельно з «Батьківським клубом», Тетяна Романенко, сертифікований тренер з гри по вивченню соціальних прав "Країна гідності", проводила гру для підлітків метою якої є вивчення прав людини.

Також аніматор Вдовцов Юрій провів з дітьми до 14 років захоплюючий творчий захід. Діти командно зобразили море, намалювали його мешканців, які потім вирізали та наклеїли їх на зображене море. Наприкінці гри діти отримали солодкі подарунки.

Підведення підсумків заходу відбулося у вигляді неформального і змістовного спілкування спеціалістів з прийомними батьками та батьками – вихователями, опікунами, намічено шляхи подальшого підвищення ефективності функціонування сімей у Василівському районі. Учасники заходу домовилися, що такі зустрічі необхідно проводити частіше, і це дасть змогу батькам спілкуватися, обмінюватися досвідом сімейного виховання.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Логвиненко Никита

системная склеродермия


Антон Душинов

Детский церебральный паралич


Тимофей Лопушняк

Тугоухость IV степени


Кирилл Карпачев 28.06.2000 и Тимофей Карпачев 22.11.2015 года рождения

Муковисцидоз (кистозный фиброз), смешанная форма


Максим Фитискин

ДЦП, спастическая диплегия. Рекурвация в коленных суставах


В 2020 вы помогли на сумму 3 687 019 гривен

Расходы фонда в 2020

101 больным детям: 1 686 816 грн.
Мед. оборудование: 115 975 грн.
Детдомам для инвалидов: 350 305 грн.
Детcкому экоселу: 179 053 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 172 грн.
Всего расходов: 3 056 855 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 916 249  гривен


Дитині потрібна родина: Кіра Ш.


Ребенку нужна семья: Аня


Дитині потрібна родина: Тимур