Напередодні свят у офісі Фонда «Щаслива дитина» відбувалися справжні дива!

Офіс був переповнений сміхом і радістю прийомних та багатодітних сімей.
Автор: Дойкова Юлія, deti.zp.ua Опубликовано: 23 декабря 2016, 19:50 1081

Напередодні свят у офісі Благодійного фонду "Щаслива Дитина" відбувалися справжні дива!

Офіс був переповнений сміхом і радістю членів прийомних та багатодітних сімей.

Поки діти із Туристичного напрямку "Клубок" - слухали в Книжный супермаркет "Папирус" в Запоріжі цікаві тексти книжок та робили чарівних ангелів-мотанок, батьки мали змогу поспілкуватися в психотерапевтичному колі «Клубу прийомних батьків».

Та в цей час, офісі на дітей вже чекали не тільки обід та подарунки, а ще один цікавий та дуже важливий майстер-клас від волонтерів Наталья Лой (Natalya Loi).

Щасливі діти, які вже знаходяться у сім‘ях, своїми руками робили дивовижні святкові листівки для дітей, що досі знаходяться у Бердянському інтернаті.

Ніхто серед батьків та дітей, не міг і уявити, що вийде така краса- справжні витвори мистецтва! На днях, ми передамо ці «послання щастя», від дітей із сімей до дітей-сирот, із побажанням родинного затишку та тепла! Віримо в їх магічну дію та в те, що у кожної дитини дуже скоро з‘явиться люблячі батьки.

#цимдітямпотрібнасім‘я

Також ми висловлюэмо вдячність нашим партнерам за надання подарункових сертифікатів для учасників заходу! Юлиї Чернетаі та її " Школе красоты и хороших манер "Juliet", яку діти зможуть відвідувати безкоштовно декілька занять поспіль, Анні Цинцадзе та її "Школе ногтевого и парикмахерского искусства "Основа"", Ользі Булавиній та її студії краси за те, що наші мами зможуть подарувати собі дні краси та релаксу та підготуватися до свят, а також Дарині Дорді за її авторські книжки!


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>