Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Дивовижно гарну, талановиту, милу дівчинку виховала, опікун, пані Оксана Сапотицька!

Дячук Вікторія з м. Шепетівка Хмельницької області- справжня зірочка!
Автор: Сапотницька Оксана, www.deti.zp.ua Опубликовано: 24 апреля 2017, 13:00 4268

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

В грудні 2006 року в нашій родині з”явилась маленька зірочка, дорога донечка Вікторія. Вже 10 років вона в нас перебуває під опікою. Доля в неї не проста. В 4 рочки в неї помер тато, в 5 – дідусь, мама – позбавлена батьківських прав. Лишившись батьків, Бог подарував їй талант – талант до музики.

Коли вона пішла у садочок, вихователі відразу помітили талановиту дитину, почали її брати на різні виступи. Вікуся пішла до школи в 5 з половиною років, а коли перейшла у 2-й клас, тоді ми вирішили: потрібно віддати її у музичну школу, щоб не згубити цей дар. Ми ні трішечки не пошкодували. Вісім років вона грала на скрипці та закінчила її відмінно, з похвальним листом. Паралельно вона почала займатись естрадним співом та грати на фортепіано. Протягом цих всіх років приймала участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де брала призові місця. На даний час Вікторія успішно навчається у 10 класі, другий рік відвідує вокальну студію Шепетівського будинку творчості школярів, третій рік займається в ансамблі скрипачів у міському будинку культури.

У кожної дитини є до чого прагнути. Дуже важливо, щоб рідні їй люди підтримували її, вірили в неї, любили. Ми дуже пишаємось своєю дитиною! Розвинутий талант дитини - заслуга не тільки опікунів, а й наполеглива і сумлінна праця самої дитини!

До Вашої уваги мелодія 'Song From A Secret garden' та пісня 'Ти до мене не ходи' у виконанні Дячук Вікторії.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея юної скрипачки!


Данная статья принадлежит к категориям:
       Авторские публикации www.deti.zp.ua  Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3      

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>