Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Дитячий будинок сімейного типу Бутакових, полтавська обл

Родина- це святе!
Автор: Родина Бутакових, www.deti.zp.ua Опубликовано: 30 апреля 2017, 21:09 2387

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надії, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Це ті люди, що будуть з тобою впродовж твого життя, йтимуть поряд, триматимуть за руку, підставлятимуть плече. Такі слова ми сказали своїм прийомним діткам три роки тому назад і не забуваємо повторювати їх щоразу; коли бачимо; що їм потрібна наша підтримка.

Наша нова родина створилася 29 січня 2014 року в Полтавській області Зіньківського району селі Першотравневе, коли в нашій сім’ї Бутакової Тетяни Іванівни та Бутакова Миколи Васильовича з’явилися 2 хлопчики – Саша і Тіма. Вони були цікаві, допитливі, смішні.

Через рік наша сім’я поповнилася ще трьома хлопчиками. Розпочалося насичене різноманітними пригодами життя. Сьогодні в нашій родині: чотири хлопці та дві дівчики. Всі дітки здружилися, разом працюємо, виконуємо домашнє завдання; проводимо цікаві години дозвілля. Особливо всім подобається їздити до міста Полтави на роледром та грати в різні компютерні ігри. Також полюбляємо ходити в ліс на пікнік.

На свята ми завжди збираємося разом, до нас приїжджають родичі: наші рідні синочок та донечка зі своїми сім’ями, дядьки та тітки зі своїми дітьми. Накриваємо великий стіл, готуємо багато різних смачних страв. А коли сідаємо всі за стіл, починаємо жартувати та розказувати історії з життя.

Тіма в нашій сім’ї три роки. Спочатку був дуже замкнутий, боязкий, вразливий. Але за півроку став слухняним, трудолюбивим дуже наполегливим до навчання хлопчиком. Особлива Тімина риса - відповідальність. Він дуже хотів навчитися готувати, постійно крутився на кухні і результат не забарився – вміє робити вареники, пільмені, різні салати, окрошку.

В нашій родині всі діти творчі, але найбільше розвинувся талант у Тимофія і ми вирішили поділитися з Вами його досягненнями.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея


Данная статья принадлежит к категориям:
       Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3      

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>