Найкращі відеоісторії прийомних родин з усієї України обрали у Запоріжжі

12 травня на о. Хортицю з’їхалися прийомні родини з різних куточків України – від Львова до Маріуполя – на підбиття підсумків конкурсу «Ключі від родинного щастя», який втретє проводить благодійний фонд «Щаслива дитина».
Автор: Дойкова Юлия, deti.zp.ua Опубликовано: 16 мая 2017, 18:00 1387

Цьогоріч на конкурс була подана рекордна кількість відеоісторій – більше 70-ти. Всі вони розказують про нове життя дітей у родинах. Оголошення результатів конкурсу та нагородження результатів було приурочено до Дня матері.

– Наша сім’я звичайна. Ми не дитячий будинок, ми – родина, нас просто багато, – пояснює Настя з дитячого будинку сімейного типу родини Бондар з Київщини. – Ми живемо в любові і злагоді, нас всьому навчили.

Всі 15 дітей, що на сьогодні виховуються в цій родині, талановиті – грають на бандурі, беруть участь у різних конкурсах, в тому числі «Україна має талант».

– Це потрібно для того, щоб показати, що діти-сироти талановиті не менше за інших, – пояснює мати Зінаїда Бондар.

– Спасибі батькам, що взяли на себе роль держави у вихованні дітей, – подякувала начальниця служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва під час урочистого відкриття заходу. – А завдяки громадським організаціям і благодійним фондам ми можемо пропагувати прийомні родини, дитячі дома сімейного типу.

– Весь час і сили ви віддаєте на виховання дітей, ви розвиваєте майбутнє України, – звернулась до батьків організаторка конкурсу і заходу Юлія Дойкова. – Ви – справжні герої, кожен з учасників уже переміг.

Щодо конкурсу, перші місця за оцінюванням журі та голосуванням в соцмережах зайняли:

Марія Гаврилюк (селище Васильківка на Дніпропетровщині) за художній талант;

Сім’я Кузьмичових сім’я Кузьмичових з Кривого Рогу з цирковим номером;

Тарас і Стас Ярікови Тарас і Стас Ярікови, що виховуються в родині Поштаруків Тараса та Ян (Дніпрорудне Запорізької області).

Та ще п’ятірка переможців , які отримали планшети за результатами голосування журі та лайками: ДБСТ Бондар, Київська область; ДБСТ Циганенко, Запорізька область; Єдизарова Валерія, Дніпровська область; Арман Веремейченко, м.Мелітополь; Мальцев Ілля, Дніпропетровська область.

Інші участники конкурсу

Діти із «нових» родин продемонстрували свої таланти, взяли участь у концертній програмі за участю Назара Хассана, фіналіста шоу «Україна має талант» та «Х-фактор», вихованців Володимира Артем’єва та дитячого хору школи мистецтв №3 м. Запоріжжя під керівництвом Любові Плечун. Запорозькі козаки показали гостям вистав, А також усіх учасників пригостили смачним кулішем.

Наступного дня для гостей міста благодійний фонд «Щаслива дитина» організував екскурсію Запоріжжям. А також родини відвідали фестиваль ретро автомобілів та фестиваль родини на центральній площі міста. А старші діти мали змогу відвідати драйвовий концерт – презентацію першого сольного альбома Назара Хассана.

Організатори щиро дякують усім, хто допоміг створити це свято: генеральному спонсору ПАТ «Запоріжсталь», міжнародному холдингу «Flosal», Запорізькій обласній службі у справах дітей, Юрію Ружину та кінному театру «Запорозькі козаки», БФ «Зміни одне життя-Україна», ГО «Запорізький вектор», «Українській біржі благодійностіі», ТМ «Киссон», «Джобс кафе» та чудовому ведучому, Василію Бушарову!


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>