x

Запорізький обласний соціальний центр матері та дитини

Перший центр в Запорізькій області та тринадцятий в Україні відкрився у місті Бердянськ у 2015 році.
Автор: Дойкова Юлия, www.deti.zp.ua Опубликовано: 24 августа 2017, 14:20 3096

Новини КЗ «ОЦМД» ЗОР

Нужды школы-интерната

Контактная информация

Отчёт о собранных пожертвованиях

Контактная информация

671100, Запорізька обл. м. Бердянськ, вул. І.Франка, 18

Тел.: +38 (253) 4-05-54

Email: tsentrmateriirebenka_oblastnoys@ukr.net

Директор - Шендлер Ірина Володимирівна

Тепер усім майбутнім та теперішнім матусям у тяжких життєвих обставинах є де прихиститися! Знаходитися тут можна від сьомого місяця вагітності до того як дитині виповниться півтора роки.

Незапланована рання вагітність, страх перед осудом батьків та оточення, скрутне матеріальне становище вагітної, насилля вдома, рішення про те, щоб віддати своє дитя до дитячого будинку - всі ці проблеми можна вирішити звернувшись до свого місцевого центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді, співробітники якого подадуть ходатайство до обласної служби по справах дітей, де потрібно вже отримати направлення до будинку «Матері та дитини». Тут вам допоможуть у вирішенні питань щодо збору документів для виплат на дитину, наприклад. У центрі працюють психолог, реабілітолог, медсестра, три педагогічні працівники. Умови проживання досить комфортні- для кожної матусі окрема кімната, де є два ліжки для неї та дитинки, а також холодильник та шкаф. До послуг усіх мешканців загальна їдальня та дві ігрові кімнати. На початку кожного тижня дівчатам видають набір продуктів, яким вони розпоряджаються самостійно. Своїх малюків матусі повинні годувати вже за власний рахунок.

Загалом, приміщення розраховане на 10 матусь та 10 дітей (10 кімнат). За словами, директорки закладу, Шендлер Ірини Володимірівни, наразі , станом на кінець серпня 2017го року, тут знаходяться три матусі зі своїми малюками, тобто є вільних сім кімнат.

Щоб допомогти матусям та діткам у скрутних життєвих обставинах, ви можете принести до закладу: дитяче годування, «памперси», одяг для малюків до 1,5 років, розвиваючі іграшки (НЕ м‘які)

Главная цель работы этого центра — сделать так, чтобы женщины не отказывались от своих детей, — подчеркнула начальник областной службы по делам детей, Антонина Ивановна Матвеева. — Сегодня, чаще всего матери бросают детей именно, потому что им негде жить и из-за материального неблагополучия в семье. С начала года 52 роженицы выявили намерение отказаться от новорожденного ребенка. Большинство этих женщин назвали основной причиной отказа отсутствие собственного жилья и трудное материальное положение. В центре женщины смогут получить поддержку и все необходимое для ребенка. При необходимости они также смогут проконсультироваться с врачами и научиться вести семейную бухгалтерию, чтобы пособие, которое выплачивается на ребенка, они тратили по назначению.

Отчёт о собранных пожертвованиях

Пожалуйста, сообщайте директору и сотрудников фонда о каждом пожертвовании на благотворительный счёт.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Артём Панасенко

Болезнь Кастельмана


Солошенко Илья

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Марк Бондарев

Муковисцидоз


Виктория Иващенко

Сахарный диабет, І тип


Павленко Ольга

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


В 2020 вы помогли на сумму 4 162 159 гривен

Расходы фонда в 2020

111 больным детям: 2 216 011 грн.
Мед. оборудование: 142 547 грн.
Детдомам для инвалидов: 464 146 грн.
Детcкому экоселу: 255 835 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 89 839 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 410 939 грн.
Всего расходов: 3 931 317 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 391 390  гривен


Дітям потрібна родина: Каміла С.(2007 р.н.), Кароліна С.(2009 р.н.), Кіра С.(2011 р.н.)


Ребенку нужна семья: Наталья


Детям нужна семья: Михаил К., родился в 2000 году и Александр К., родился в 2003 году