Команда «Щасливої дитини» за підтримки Посольства США в Україні провела семінари з захисту прав прийомних дітей у Приазов‘ї та Бердянську.

Запрошуємо усіх бажаючих на семінари у вересні!
Автор: Дойкова Юлия, deti.zp.ua Опубликовано: 5 сентября 2017, 14:00 994

У смт Приазовському 18-го серпня зібралися дитячі будинки сімейного типу, прийомні родини та опікуни з усього району. Поки батьки отримували актуальну для себе інформацію від представника Фонду, спеціаліста служби по справах дітей та юристів, діти «приймали закони», які захищають їхні права, після чого вчилися відстоювати їх у у рольових іграх у двох командах: «Чиновники» та «Люди, чиї права відстоюються». Згодом, використати на практиці придбанні на семінарі знання була можливість і у батьків, а саме у цікавих рольових іграх із професійним тренером. А діти тим часом дізнавалися,які насправді є державні пільги, закони, що захищають їх у різних аспектах життєдіяльності, та співставляли зі своїми «Прийнятими» у грі законами.

Актуальними питаннями для прийомних родин Приазовського району стали:

• збереження за дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування різних видів державної допомоги, пільг, державних гарантій, передбачених законодавством;

• питання щодо оформлення документів при виїзді в іншу країну;

• захист житлових та майнових прав дітей.

Зворушливим моментом нашого заходу стали «проводи» прийомної сім`ї Приазовського у інший район нашої області. Згуртованість сімей у цьому районі-надзвичайна приємність.

У місті Бердянськ батьки та діти також активно дізнавалися про свої права та вчилися відстоювати їх у ігровій формі у ситуації змодельованої реальності. Тут, найактуальніші питання, що ми розбирали стосувалися закріплення житла-спадщини від біологічних батьків, також виборювання законних прав у чиновників, та захисту своїх прав як споживача товарів та послуг.

Семінари із захисту прав дітей-сиріт, та дітей,позбавлених батьківського піклування пройдуть у вересні:

Гуляйполе - 21.09.2017;

Більмак - 28.09.2017

Запрошуємо прийомні родини, опікунські, дитячі будиночки сімейного типу, усиновлювачів та кандидатів у прийомні батьки на наші заходи! Участь безкоштовна.

За додатковими питаннями телефонуйте: +38 066 771 96 88; 067 977 62 14, Дойкова Юлія

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Керимов Артур

симптоматическая миоклоническая эпилепсия


Бурлай Давид и Никита

ДЦП, спастическая дисплазия


Павленко Ольга

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)


Ваня Полянский

Муковисцидоз


В 2020 вы помогли на сумму 3 687 019 гривен

Расходы фонда в 2020

101 больным детям: 1 686 816 грн.
Мед. оборудование: 115 975 грн.
Детдомам для инвалидов: 350 305 грн.
Детcкому экоселу: 179 053 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 172 грн.
Всего расходов: 3 056 855 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 916 249  гривен


Ребенку нужна семья: Аня


Ребенку нужна семья: Юлия П.


Ребенку нужна семья: Макар Р.