Групові зустрічі - ефективна форма професійної підтримки прийомних батьків, опікунів та піклувальників

Тренінги для прийомних батьків та дітей пройшли у смт. Веселому
Автор: Кулікова І.К., www.deti.zp.ua Опубликовано: 23 ноября 2017, 17:00 781

В рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Веселівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Щаслива дитина» та Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено засідання «Батьківського клубу» для прийомних батьків, опікунів, піклувальників та кандидатів в прийомні батьки Веселівського району.

Мета проведення зустрічі - підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблемні питання у їх вихованні за допомогою кваліфікованих порад.

Психотерапевт, Преподобний Віктор Антонович, ознайомив учасників заходу з особливостями розвитку та поведінки дітей підліткового віку, надав фахові поради щодо способів вирішення проблемних питань.

В ході зустрічі, прийомні батьки, опікуни та піклувальники, крім обговорення проблемних питань, мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, та поділитися позитивним досвідом виховання дітей.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно, можна сказати - на одному подиху.

Паралельно, дитячим психологом, проводилося тренінгове заняття з розвитку комунікативних навичок, для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних та опікунських сімей. Заняття було наповнене тематичними вправами та іграми. Завдяки ігровим методам навчання, діти опановували прийоми ефективного спілкування та техніки активного слухання, весело провели час.

Маленькі та дорослі учасники заходів залишилися задоволеними й з нетерпінням чекають наступних зустрічей.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 146 712 гривен

Расходы фонда в 2020

99 больным детям: 1 640 053 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 313 451 грн.
Детcкому экоселу: 168 376 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 310 163 грн.
Всего расходов: 2 809 514 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 375 942  гривен

Детальные отчёты >>>