x

Автомобіль-чарівник для здійснення дитячих мрій

Дякуємо нашим друзям за можливість придбати нові шини для службового автомобілю Пологівського центру!
Автор: Колектив Пологівського центру, www.deti.zp.ua Опубликовано: 15 ноября 2018, 9:00 836

Будні Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей неможливо уявити без автомобільного транспорту, який став невід’ємною частиною життя закладу. В Центрі є автомобіль «Ланос», за допомогою якого перевозять вихованців та вирішують господарські справи.

Особливу радість цей транспортний засіб приносить дітям, здійснюючи їх маленькі мрії. Уже рік, як у закладі стартував проект «Мрії здійснюються», і здійснення деяких бажань вихованців центру відбулося саме за допомогою «автомобіля-чарівника», який швидко та комфортно доставляє їх до кінцевого пункту призначення. Вихованка Вероніка мріяла зустрітися зі своїм молодшим братиком Віктором, з яким не бачилася майже рік. Доля роз’єднала їх: Вероніка потрапила до Центру, а її братик - до дитячого будинку «Сонечко» міста Запоріжжя. Довгоочікувана хвилююча зустріч відбулася.

Десятирічна Ольга, яка ніколи в житті не бачила моря, мріяла відчути його справжній запах, постояти на піску, який забирає хвиля, поніжитися на сонечку та скупатися. За допомогою «автомобіля-чарівника» була організована її подорож на узбережжя Азовського моря (м.Приморськ).

В закладі серед дітей проводиться змагання за «Екраном досягнень». Переможці цих змагань - вихованці, які гарно вчаться, добре поводяться, мають активну життєву позицію, підтримують свої кімнати в зразковому стані. Вони нагороджуються відпочинком в парковій зоні, екскурсіями на підприємства міста, відвідуванням художньо-керамічної майстерні «Добра глина». Для виконання стимулюючих для дітей заходів в пригоді стає наш «автомобіль-чарівник».

В житті кожної людини здоров’я стоїть на першому місці. Автомобіль «Ланос» також залучається до перевезення дітей на обстеження та госпіталізацію до дитячої обласної лікарні. А ще цим завдяки цій машині вирішується багато господарських справ: завозяться ліки, продукти харчування, засоби гігієни, тож у нашому закладі чисто, тепло, затишно та комфортно.

Життя центру тісно пов’язане з автомобілем. Тому хочеться подякувати небайдужим людям та благодійному фонду «Щаслива дитина», які допомогли придбати нові шини (4 шт.) для нашого «робочого коня». Завдяки такій увазі, поїздки на автомобілі відтепер стали комфортними, приємними, а головне безпечними.

Допомогти Центру здійснювати дитячі мрії можна зробивши перерахування з поміткою «Пологівський реабілітаційний центр для дітей».

Інші новини Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Наталья Кислюк

Муковисцидоз (кистозный фиброз) смешанная форма


Логвиненко Никита

системная склеродермия


Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)


Кирилл Карпачев 28.06.2000 и Тимофей Карпачев 22.11.2015 года рождения

Муковисцидоз (кистозный фиброз), смешанная форма


Сирота Данил

саркома левого бедра


В 2020 вы помогли на сумму 4 017 269 гривен

Расходы фонда в 2020

108 больным детям: 2 092 822 грн.
Мед. оборудование: 136 962 грн.
Детдомам для инвалидов: 452 834 грн.
Детcкому экоселу: 215 329 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 88 890 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 401 194 грн.
Всего расходов: 3 732 596 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 246 500  гривен


Ребенку нужна семья: Анна


Дитині потрібна родина: Каріна М.


Ребенку нужна семья: София Г.