x

Прес-анонс: Подолання Хортицького кургану, як символ подолання онкозахворювання!

Продовжуємо традицію, започатковану в 2011 році. На знак подолання важкої хвороби або її етапів юні запоріжці знову підкорять найвищий курган Хортиці.
Автор: Леонид Лобанок, deti.zp.ua Опубликовано: 13 февраля 2020, 15:01 488

О 12 годині 15 лютого, у Всесвітній день онкохворої дитини, запорізькі діти та молодь, які у своєму житті стикнулися із онкологічними діагнозами, вчергове візьмуть участь в акції з символічною назвою «Подолання» та підкорять найвищий курган Хортиці. Мета заходу – показати своїм прикладом, що рак виліковний. Надихнути дітей, які наразі проходять лікування, та їх батьків на боротьбу за своє майбутнє. Наснажити волонтерів та донорів, які підтримують дітей зі складними діагнозами. Переконати скептиків у тому, що незламний дух та жага до життя творять дива, і допомагати ближньому варто за будь-яких умов. І знов нагадати державі про її обов'язок піклуватися про громадян.

В Запорізькій області живуть десятки, якщо не сотні дітей та молодих людей, які пройшли лікування багато років тому, і тепер живуть звичайним життям. За даними ВООЗ, дитячий рак може бути подоланий у 80% випадків за умови дотримання правильних протоколів лікування, своєчасної та якісної діагностики, професійної хірургії та забезпечення необхідними медикаментами. І цей показник постійно зростає.

Запрошуємо приєднатися всіх дітей та дорослих, хто пройшов або проходить лікування і готовий своїм прикладом показати необхідність і ефективність боротьби з онкозахворюваннями. Ми хочемо, щоб після цієї акції ще більше людей долучилися до допомоги хворим та впевнилися, що ця боротьба вже дала плоди у вигляді сотень врятованих запоріжців.

Зв'яжіться з нами будь-яким засобом – і ми допоможемо вам дістатися місця проведення заходу та повернутися з Хортиці. Після подолання кургану на всіх зголоднілих підкорювачів чекає смачний обід та тепле спілкування. З метою планування кількості учасників просимо повідомити про свою участь якомога раніше.

План заходу:

12:00 – 12:15 Збір учасників, підготовка до сходження.

12:15 – 12:45 Підкорення кургану, спів життєстверджуючої пісні, фотосесія.

12:45 – 13:15 Відповіді на запитання журналістів.

Шановні журналісти! Запрошуємо вас приєднатися до акції, підкорити курган разом із учасниками події та додати у інформаційний простір нашої країни чудових світлин, відео та новин про те, що сила життя непереможна!


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Максим Фитискин

ДЦП, спастическая диплегия. Рекурвация в коленных суставах


Солошенко Илья

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Четвертак Виктория

Врождённые пороки развития головного мозга, эпилептическая энцефалопатия


Марк Бондарев

Муковисцидоз


Виктория Иващенко

Сахарный диабет, І тип


В 2020 вы помогли на сумму 4 026 136 гривен

Расходы фонда в 2020

108 больным детям: 2 093 824 грн.
Мед. оборудование: 136 962 грн.
Детдомам для инвалидов: 453 634 грн.
Детcкому экоселу: 215 329 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 88 890 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 401 194 грн.
Всего расходов: 3 734 398 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 255 367  гривен


Ребенку нужна семья: Владимир К.


Дитині потрібна родина: Златослава


Дитині потрібна родина: Олег Б.