Детские дома и интернаты Запорожья

Про виконання Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у 2010 році

Державна цільова соціальна програма реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 р. № 1242.

Автор: http://www.ditu.gov.ua, http://www.ditu.gov.ua
Опубликовано: 2011-03-08 10-00-00  Просмотров: 3424Державна цільова соціальна програма реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 р. № 1242.

Основною метою Програми є створення в період до 2017 року умов для реалізації державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом оптимізації вже існуючої мережі закладів та створення закладів нового типу з умовами проживання і виховання наближеними до сімейних.

На виконання завдань, визначених Програмою, протягом року здійснювались відповідні заходи щодо створення безпечного середовища для дитини, запобігання виходу дітей із сім‘ї, розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та реформування державних закладів утримання дітей. Із зазначеною інформацією більш детально можна ознайомитись тут.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Усыновление    Приёмная семья    О сиротах    Публикации с других источников      Контактная информация