Детские дома и интернаты Запорожья

Як вдома замінити електропроводку?


Информация от партнёров
Опубликовано: 2016-02-20 15-00-00  Просмотров: 1043


Нас сьогоднішній день більшість громадян під час ремонту власного житла намагається економити гроші на будь-чому, наприклад частину робіт виконує власними силами, після багаточасового переглядання відеоуроків.

Але, на практиці новоспечений майстер може зустрітись з масою проблем, і як результат треба дуже багато часи приділити вивченню нового матеріалу.

Другою дуже частою проблемою являється те що люди купують не якісні електротовари для ремонту свого житла, і як результат може статися пожежа в будь-який час.

Тому, економити гроші на якості не варто, завжди потрібно купувати якісний вимикач світла у компанії-дистриб'ютора Електро-ЄвроСтандарт.

По-перше, купуючи будь-яке обладнання, устаткування, витратні матеріали лише у офіційного дистриб'ютора ви можете бути впевненими в їхній якості, і як результат спокійно насолоджуватися комфортнім життям, вмикати в мережу безліч побутових приладів.

По-друге, компанія-дистриб'ютор завжди надасть консультацію стосовно будь-якого устаткування, спираючись на інструкції і порадами від самого виробника.

Для заміни електроустаткування в приміщенні потрібно купити (розглянемо економваріант):

1.Автоматичний вимикач, з номінальним током таким же самим як і у старого вимикача, частіше це 25-40А. Він необхідний для захисту побутових приладів від коротких замикань та перевантаження.

2.Реле напруги, цей пристрій захистить побутові прилади від коливань напруги, яки виникають під час аварій.

3.Пристрій захисного відключення, буде необхідним для захисту членів вашої сім’ї, вас самих від несправних побутових приладів. Але для нормальної роботи цього приладу в помешканні повинне бути передбачений заземлюючий пристрій.

4.Провід, 2х або 3х жильний (для мережі з заземленням), 1.5мм2 для освітлювальної мережі, 2.5мм2 для розеток, 4мм2 для водонагрівача, кондиціонера, 6мм2 для електричних плит, та 10мм2 мінімальний перетин ввідного кабелю для електропостачання всієї квартири.

Пам’ятайте, алюмінієвий одножильний провід слід монтувати в стіну дуже обережно, але він дешевший ніж багатожильний мідний.

Також економити гроші можливо при покупці самого електроустаткування, якщо ви купуватимете все разом і саме для цього існує інтернет-магазин електротоварів.

Тому що більшість стаціонарних магазинів в ціну вкладають всі свої витрати стосовно орендованої площі, заробітку працівників, і як результат кошторис за всі необхідні прилади може вирости на 10-20%.

Для отримання детальнішої інформації стосовно вибору та покупки електроустаткування для дому ви можете подзвонити за номером: +38(067)-312-31-28.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Новости от партнёров    Полезная информация от партнеров    


  Контактная информация