Детские дома и интернаты Запорожья

Освітній семінар-тренінг «Правова Абетка Для Прийомних Батьків»

Запрошуємо прийомних батьків та опікунів на семінар-тренінг з питань захисту інтересів та прав дітей-сиріт 17 травня 2013 року в м. Запоріжжя

Автор: Вікторія Мочалова, deti.zp.ua
Опубликовано: 2013-04-24 16-00-00  Просмотров: 2537
17 травня 2013 року ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» спільно з БФ «Щаслива дитина», проводять освітній семінар-тренінг в м. Запоріжжя для прийомних батьків та опікунів. Тема семінару: юридичні питання захисту інтересів та прав дітей-сиріт, що виховуються в прийомних сім’ях.

Під час першої частини семінару - тренінгу відбудуться виcтупи представників державних структур та громадських організацій, які здійснюють роботу з відповідного напрямку та будуть розглянуті питання:

1. Алгоритм звернень громадян до офіційних структур. Доступ до публічної інформації;
2. Правові аспекти оформлення спадщини за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування;
3. Збереження майна, у т.ч. нерухомого, яке закріплене за дитиною сиротою та дитиною позбавленою батьківського піклування;
4. Пільги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування при вступі та відвідуванні навчально-виховних закладів всіх рівнів;
5. Питання квартирного та соціального обліку, реєстрації та зняття з реєстрації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Після кава-паузи прийомні батьки та батьки – опікуни, піклувальники продовжать роботу на тренінгу, де зможуть відпрацювати навички конструктивного вирішення конфліктів.

Запрошуємо всіх дійсних прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників прийняти участь у освітньому семінарі-тренінгу. Планується, що захід проходитиме з 10.00 до 15.00. Кількість учасників обмежена!

Зареєструватися до участі та отримати відповіді на додаткові питання можна за телефонами +38 (061) 220 74 03, +38 (098) 387 47 13, +38 (066)389 61 38.

Захід проводиться за фінансової підтримки проекту «Розвиток та підтримка локальних громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки фінансовому сприянню Національного фонду в підтримку демократії (NED)., в межах реалізації проекту «ПРАВОВА АБЕТКА ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ».

  Контактная информация