Детские дома и интернаты Запорожья

Крок за кроком

У кожного є мрія, до здійснення якої треба пройти важкий шлях. Фонд «Щаслива дитина» мріє про створення екопоселення прийомних сімей для гармонічного виховання дітей з особливими потребами. Це буде їхній справжній дім, де їх будуть любити і оберігати

Автор: Анна Островерха, civicua.org
Опубликовано: 2013-07-30 14-00-00  Просмотров: 2498
У кожного є мрія, до здійснення якої треба пройти важкий шлях. Фонд «Щаслива дитина» мріє про створення екопоселення прийомних сімей для гармонічного виховання дітей з особливими потребами. Це буде їхній справжній дім, де їх будуть любити і оберігати.

Але шкода, що бажання не виконуються за помахом чарівної палички. Для цього потрібна допомога небайдужих людей.

Мрію треба вибудувати цеглина за цеглиною. Перший крок – розробка проектної документації, закладка фундаменту і будівництва стін першого будинку. Вже є ділянка та тривимірний проект житла.

Це тільки початок, але завжди найважча частина, тому не треба залишатися осторонь. Адже особливим дітям так потрібна любляча сім’я, це їх шанс покинути стіни інтернату та жити в теплі й затишку.

Ця мрія достойна того, щоб її реалізували. Як казав Ніл Армстронг: «Це малий крок для людини, але великий стрибок для людства», - хоч ми зараз і не на Місяці, але робимо великий крок вперед, щоб майбутнє особливих дітей було безхмарним.

Ось способи перерахування пожертв для створення екопоселення:

Якщо виникли запитання: http://deti.zp.ua/address.php  Контактная информация