Детские дома и интернаты Запорожья

День усиновлення – свято для багатьох дітей, які знайшли люблячу родину - Андрій Гамов

Напередодні національного свята - Дня усиновлення в музично-драматичному театрі ім. Магара вшанували усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу

Автор: Управління у справах преси та інформації, www.zoda.gov.ua
Опубликовано: 2013-09-30 11-30-00  Просмотров: 1438
Напередодні національного свята - Дня усиновлення в музично-драматичному театрі ім. Магара вшанували усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. В обласному святі «За законом доброти» взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов.

- День усиновлення – це свято для багатьох дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях. Дозвольте висловити щиру подяку вам, людям з великим і чуйним серцем, за любов до дітей, щоденну невтомну роботу та терпіння, - звернувся до присутніх посадовець.

Також Андрій Гамов відзначив, що нові соціальні ініціативи Президента України спрямовані на забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні, а також профілактику соціального сирітства. Тож ці напрямки є пріоритетом роботи обласної влади.

Тільки за останні два роки в області було усиновлено майже 200 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2830 дітей виховуються в сім'ях опікунів, 447 - у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

З нагоди свята представник обласної виконавчої влади вручив представникам дитячих будинків сімейного типу 16 нетбуків та 12 сертифікатів на морозильні камери прийомним родинам із Запоріжжя. Також Андрій Гамов передав батькам, опікунам та вихователям подяки голови облдержадміністрації.

У цей день всі гості свята «За законом доброти» отримали подарунки від служби у справах дітей облдержадміністрації.Запорожский городской голова вручил ценные подарки и почетные грамоты приемным родителям в честь Дня усыновления. В торжественном мероприятии также приняли участие председатель Запорожского областного совета Виктор Межейко, заместитель председателя Запорожской областной государственной администрации Андрей Гамов, народный депутат Украины Евгений Карташов.

Согласно социальным инициативам Президента Украины Виктора Януковича, ежегодно увеличивается сумма пособий приемным семьям, отметил Александр Син. Тем самым государство создает все условия, для воспитания детей.

- Приемные родители – это люди с большим сердцем. Мы пришли поблагодарить их за то, что они дарят свое родительское тепло и делают все, чтобы дети воспитывались в нормальных условиях. Переоценить вклад приемных родителей в воспитание подрастающего поколения нельзя.

Проявляет заботу о приемных семьях и городская власть. Помимо выделения социальной помощи, в Запорожье планируется построить два детских дома семейного типа. Думаю, в дальнейшем таких домов будет больше, - заявил Александр Син.
Данная статья принадлежит к категориям:
     Усыновление    Публикации с других источников      Контактная информация