Детские дома и интернаты Запорожья

Представники Михайлівського району – серед переможців конкурсу "Ключі від сімейного щастя"

Благодійний фонд «Счастливый ребенок» оголосив підсумки конкурсу на найкращу історію прийомної сім’ї «Ключи от семейного счастья»

Автор: Олена Денисенко, директор центру За матеріалами газети "Михайлівські новини", tavriya.co.ua
Опубликовано: 2014-04-23 19-50-00  Просмотров: 1803
Нещодавно у Запоріжжі в арт-ресторані «Карусель» відбувся святковий захід для прийомних сімей області. Благодійний фонд «Счастливый ребенок» оголосив підсумки конкурсу на найкращу історію прийомної сім’ї «Ключи от семейного счастья». Конкурс організований і проведений Фондом з грудня 2013-го по лютий 2014-го року.

Мета акції — привернути увагу людей до проблеми сирітства, популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт.

У конкурсі взяли участь 23 сім’ї з різних куточків Запорізького краю. Автори історій – прийомні батьки, усиновлювачі та опікуни із Запоріжжя і районів області. Всі розповіді щирі та емоційні. У них батьки ділилился своїми історіями про те, як наважилися прийняти у свою родину дітей з інтернатів, що переживали, як звикали один до одного, розповідали про свої успіхи і поразки. Цей живий досвід – найцінніша допомога для всіх майбутніх мам і тат, які тільки готуються створити прийомні сім’ї. Розповіді, повні мужності, без сумніву, здатні надихнути на сміливі рішення.

Від Михайлівського району в конкурсі брали участь Людмила та Костянтин Івченки (дитячий будинок сімейного типу). Їх історія набрала найбільше голосів в Інтернеті . Як результат – перше місце і ноутбук у подарунок.

Вітаємо переможців, бажаємо їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя і терпіння у їх справі!

Всім бажаючим брати участь у подібних конкурсах можна телефонувати за номером: 2-19-29 (Михайлівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) та ознайомлюватися з умовами акцій.

Данная статья принадлежит к категориям:
     Публикации с других источников    Публикации в прессе о сайте deti.zp.ua    Приёмная семья          Контактная информация