Детские дома и интернаты Запорожья

Враження від мандрівки до Карпат

З 9 травня проходила подорож у Карпати. 29 дітей мали змогу піднятися на Звенівський хребет, Росохацьку полонину та помилуватися прекрасними краєвидами

Автор: Оля Курцева, deti.zp.ua
Опубликовано: 2014-05-21 19-30-00  Просмотров: 2113
Скільки чудових місць і прекрасних краєвидів дарує нам наша ненька Україна? Безліч...Кожне із цих місць хочеться відвідати і побачити на власні очі. Одним із цих чудес ми були зачаровані - це Карпати.

Наша подорож розпочалася 9 травня, коли група із 29 чоловік вирушила до Львова (9 із Чернігівського району, 17 із міста Запоріжжя та 3 керівника). Довга дорога виснажувала нас, але всі ми із нетерпінням чекали побачити щось невідоме і прекрасне.

Протягом чотирьох днів ми проживали у готелі активно-творчого табору "Едельвейс", у селі Орявчик. На нас чекало безліч розвиваючих розваг: наш ранок починався із веселої ранкової зарядки та пробіжки, а потім похід у гори. Серед підкорених нами - Звенівський хребет та Росохацька полонина, яка знаходилась на висоті 1461 м. Подолавши 30 км. пішки ми досягли цієї висоти. І хочу, вам, сказати це було того "варте". Прекрасні краєвиди, різнобарв’я трав і краси...Кожен із нас кожного дня відкривав у собі щось зовсім нове та невідоме. Ми грали у теніс, дартс, стріляли із лука, катались на велосипедах, і діти які раніше цього не робили, із захопленням поринали у нову справу. Наша Чернігівська група проявила себе, як найпрудкіша, найвідповідальніша і найвеселіша. Ми отримали нові знайомства, велику кількість позитивних емоцій та масу задоволення.

Хочемо сказати, велике "дякую": дитячому туристичному клубу «Клубок» за досконалу організацію цієї поїздки, Бондаренку Антону за вміння організувати для нас неперевершені знайомства із Карпатськими вершинами та терпіння, а також гостинним жителям села Орявчик, кухарям, які готували смачну їжу для нас, а також оргaнізатору поїздки в Чернігівському районі Ставицькій Ользі Сергіївні.

І хочеться сказати: ми-руйнуємо стереотипи, непотрібно думати, що на заході до нас будуть ставитися упередженно. Ні, це не так. Люди там привітні, ввічливі і добрі. Потрібно памятати: всі ми єдині, Україна-Єдина. Чомусь усі звикли ділити захід і схід на два різних світи, але це не правильно. Ми-одне ціле. Ми-українці, і не важливо на якій мові ми розмовляємо. У нас тече українська кров і які б негаразди не випадали б на нашу долю ми все подолаємо, але тільки разом!


  Контактная информация