Детские дома и интернаты Запорожья

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Обласний Центр Соціальних Служб Для Сім”Ї, Дітей Та Молоді запрошує 1 червня на свято на честь дня захисту дітей

Автор: deti.zp.ua, deti.zp.ua
Опубликовано: 2015-05-29 14-00-00  Просмотров: 1338
Немає в світі більш важливих відносин між людьми, ніж сімейні. Можна справедливо відмітити, що сім`я – це фортеця. А найважливіші камінчики цієї фортеці – діти. Адже саме їм будувати майбутнє країни. Нині наша Батьківщина переживає непростий час, усі дорослі занурились у політичні та економічні проблеми, а звичайні життєві турботи та радощі відійшли на другий план. Але ж всі труднощі врешті решт закінчаться, а головним у житті кожної людини були й залишаться спокій та щастя майбутніх поколінь. Сьогодні нашим дітям особливо необхідна увага батьків, їхня спокійна впевненість у тому, що все буде добре, що дорослі думають про них і піклуються.

Тому, з метою стабільного інтересу суспільства до проблем захисту прав дітей, особливо з сімей бійців-учасників АТО, та підтримки, розвитку та виховання почуття патріотизму, духовності, національної свідомості сімей з дітьми м. Запоріжжя та Запорізької області 1 червня 2015 року о 16.00 на площі Маяковського запланована соціальна акція для дітей «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!»:

Керівники Запорізької обласної державної адміністрації привітають учасників акції, вручать цінні подарунки та безкоштовні путівки до оздоровчого табору дітям з сімей бійців – учасників АТО.

Впродовж заходу планується:

- святкова концертна програма із зірковими гостями Дариною Степанюк (фіналістка «Голосу країни» та Пєсковим Артуром (фіналіст «Х-фактору»));
- дитячі розважальні програми;
- мастер-класи для всіх бажаючих;
- конкурс дитячих малюнків на асфальті;
- ярмарок соціальних послуг для сімей, дітей та молоді;
- конкурс «Посміхнись, Україно!»;
- прокат дитячих машинок і триколісних велосипедів;
- атракціон Angry Birds Live; ігри на Xbox;
- професійні фото сімей з ростовими ляльками;
- фото сімей в тантамаресках «Здрастуй, літо!»;
- костюмований флеш-моб;
- збір волонтерами «святкових побажань» дітей Запорізької області та м.Запоріжжя та їх урочистий запуск з повітряними кулями;
- розповсюдження поліграфічної продукції соціального спрямування.Данная статья принадлежит к категориям:
     Полезные ресурсы для приемных родителей    Авторские публикации www.deti.zp.ua      Контактная информация