Детские дома и интернаты Запорожья

Підтримуючи добрі починання

29 березня у Запорізькому національному технічному університеті відбулася зустріч студентства із благодійним фондом «Счастливый ребёнок»

Автор: Сніжана Вичужаніна, pks-zntu.org.ua
Опубликовано: 2016-04-05 19-00-00  Просмотров: 112429 березня у Запорізькому національному технічному університеті відбулася зустріч студентства із благодійним фондом «Счастливый ребёнок». Захід пройшов за підтримки комісії соціального захисту профкому студентів ЗНТУ під гаслом «Благотворительность в стиле funk», тобто у досить вільній та розкутій манері керівники фонду Микола Колодяжний та Роман Кірченко презентували нам свою діяльність.Цікаві й зовсім непередбачувані шляхи шукає БФ «Счастливый ребёнок» для допомоги нужденним: від велопробігу під березневим снігопадом до підйому на Говерлу. Все це не тільки кидає виклик суспільству, але й звертає неабияку увагу на роботу фонду. Такі дії – заслуга волонтерів. Саме у пошуку ентузіастів до нас звернулися на зустрічі. Тож, якщо ти хочеш творити добрі справи, про які дізнаються мільйони – волонтерство підходящий вибір!
Зустріч виявилася корисною і тому, що ми дізналися, як працює благодійність у Запоріжжі, а також отримали відповіді на найактуальніші питання у сфері добрих справ, адже мали змогу їх особисто задати.
Тож, якщо тебе зацікавила волонтерська діяльність, звертайся до комісії соціального захисту профкому студентів ЗНТУ! Тут ти зможеш реалізуватися у наймилосердніших поривах повною мірою!
Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ
Данная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации www.deti.zp.ua    Публикации в прессе о сайте deti.zp.ua      Контактная информация