Детские дома и интернаты Запорожья

Актуальне Інтерв’ю. Благодійний фонд «Щаслива Дитина»: допоможемо разом!

Сьогодні ми поговоримо про допомогу хворим дітям, про те, як вони живуть та чого потребують з Миколою Колодяжним керівником проектів благодійного фонду «Щаслива дитина»

Автор: ADMINISTRATOR, radio3.zp.ua
Опубликовано: 2016-04-08 15-30-00  Просмотров: 2059

Вони вміють сміятися крізь сльози і плакати, сміючись. Замість морозива вони їдять пригорщами таблетки. Найкращі іграшки для них – це шприци і капельниці. Вони відчули на собі всі можливі варіанти болю. Вони знають вартість життя. Вони навчилися вірити в Бога і чекати дива. Вони вивчили десятки молитов і повторюють їх кожної ночі. Вони не хочуть помирати. Вони хочуть жити на цій Землі! Це діти . Маленькі люди, яким життя підготувало великі випробування. Сьогодні ми поговоримо про допомогу хворим дітям, про те, як вони живуть та чого потребують з Миколою Колодяжним керівником проектів благодійного фонду «Щаслива дитина»

- Коли було створено організацію «Щаслива дитина» та чим вона займається?
- Чому ви вирішили займатись благодійністю, що вас надихнуло? Можливо був якийсь випадок з життя,який підштовхнув для цього?
- Якими засобами ви збираєте кошти для фонду, та як вони розподіляються між дітьми які потребують допомоги? Адже кожна проблема, кожна біда є важливою, і дуже складно робити вибір, кому допомогти зараз, а кому трохи пізніше.
- До якого віку дитина може розраховувати на допомогу фонду? Є якісь вікові обмеження?
- Ви особисто спілкуєтесь с дітьми яким допомагаєте?
- Ви допомагаєте сирітським будинкам та дітям сиротам. Нажаль,в наш час люди з обережністю ставляться до таких дітей, через те що бояться не знайти з ними спільну мову. Що ви можете розповісти про цих діток? Чи правдиві такі побоювання?
- Нещодавно в Запоріжжі пройшла вистава «Оскар і рожева пані», якою організатори хотіли привернути увагу до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати. Вистава була благодійною, на ній також збирались кошти. Яке враження вона справила на присутніх? Чи була досягнута, поставлена мета?
- А на що взагалі підуть кошти, які були зібрані на виставі та вилучені від продажу білетів?
- Нажаль, в наш час, багато людей прикриваючись благодійною метою, насправді ошукують небайдужих, та заробляють на них гроші. Як звичайним громадянам відрізнити шахраїв, від благодійників?

  Контактная информация