Детские дома и интернаты Запорожья

В Енергодарі пройшло засідання батьківського клубу

19 липня 2016 р. в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання батьківського клубу для батьків.

Автор: Super User, ssm.zp.ukrtel.net
Опубликовано: 2016-07-20 21-00-00  Просмотров: 828


19 липня 2016р. в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання батьківського клубу для батьків, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування м. Енергодара та Великобілозерського району.

Організована зустріч благодійним фондом «Щаслива дитина». Участь в засіданні взяв спеціаліст Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти Енергодарського міського центру соціальних служб, Великобілозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник Великобілозерської служби у справах дітей.Батьки обговорили зі спеціалістами питання, які їх турбували, а саме:

- мотивація до навчання шляхом заохочення;

- особливості підліткового віку;

- крадіжки дітей. Поведінка батьків при крадіжках дітей;

- порушення емоційно-вольової сфери у дітей;

- прояви агресивної поведінки у прийомних дітей.Причини виникнення та шляхи подолання;

- поняття психологічна травма та шляхи її подолання;

Всі присутні мали змогу обмінятися досвідом виховання дітей.

Також під час зустрічі представником благодійного фонду «Щаслива дитина» для підлітків ЕМЦСССДМ була проведена гра «Країна гідності», метою якої стало вивчення соціальних прав через освіту з прав людини. Гра привернула увагу до проблем дітей та молоді, шляхів реалізації ними соціальних прав, засобів підвищення обізнаності про соціальні права. Під час гри, діти більше дізнались про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Всього охоплено грою було 16 підлітків.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Публикации в прессе о сайте deti.zp.ua      Контактная информация