Детские дома и интернаты Запорожья

Напередодні свят у офісі Фонда «Щаслива дитина» відбувалися справжні дива!

Офіс був переповнений сміхом і радістю прийомних та багатодітних сімей.

Автор: Дойкова Юлія, deti.zp.ua
Опубликовано: 2016-12-23 19-50-00  Просмотров: 992
Напередодні свят у офісі Благодійного фонду "Щаслива Дитина" відбувалися справжні дива!

Офіс був переповнений сміхом і радістю членів прийомних та багатодітних сімей.

Поки діти із Туристичного напрямку "Клубок" - слухали в Книжный супермаркет "Папирус" в Запоріжі цікаві тексти книжок та робили чарівних ангелів-мотанок, батьки мали змогу поспілкуватися в психотерапевтичному колі «Клубу прийомних батьків».Та в цей час, офісі на дітей вже чекали не тільки обід та подарунки, а ще один цікавий та дуже важливий майстер-клас від волонтерів Наталья Лой (Natalya Loi).Щасливі діти, які вже знаходяться у сім‘ях, своїми руками робили дивовижні святкові листівки для дітей, що досі знаходяться у Бердянському інтернаті.

Ніхто серед батьків та дітей, не міг і уявити, що вийде така краса- справжні витвори мистецтва! На днях, ми передамо ці «послання щастя», від дітей із сімей до дітей-сирот, із побажанням родинного затишку та тепла! Віримо в їх магічну дію та в те, що у кожної дитини дуже скоро з‘явиться люблячі батьки.
Також ми висловлюэмо вдячність нашим партнерам за надання подарункових сертифікатів для учасників заходу! Юлиї Чернетаі та її " Школе красоты и хороших манер "Juliet", яку діти зможуть відвідувати безкоштовно декілька занять поспіль, Анні Цинцадзе та її "Школе ногтевого и парикмахерского искусства "Основа"", Ользі Булавиній та її студії краси за те, що наші мами зможуть подарувати собі дні краси та релаксу та підготуватися до свят, а також Дарині Дорді за її авторські книжки!


  Контактная информация