Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Брати Барикіни із Херсонської області

Хлопці у дуеті «гітара – баян» представили два твори «Дзвенять дзвоники» та українську польку «Жартівниця»

Автор: Смілянська Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-28 08-30-00  Просмотров: 1218


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Родина Смілянських Анни Геннадіївни та Руслана Володимировича проживає в смт Горностаївка. Власних дітей немає. В січні 2013 року ця родина взяла під опіку двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, братів Барикіних Олександра та Володимира 2006 та 2007 року народження. На даний час діти проживають в родині чотири роки. За цей час діти досягли успіхів.

Барикін ОлександрЗ 2014 року вступив до Горностаївського бійцівського клубу «КІТ» де займається й на теперішній час.

Протягом 2015 – 2016 років тричі посідав треті місця у обласних змаганнях з рукопашного бою, бойового самбо та ушу.

У листопаді 2016 року у відкритому Кубку міста Херсон з контактного карате IANOCK у розділі фул-контакт карате фрістайл серед юнаків 10 – 11 років посів почесне перше місце, а також отримав диплом за найкращу техніку.

У березні 2017 року у чемпіонаті Херсонської області з годзю-рю карате, який відбувся у місті Гола Пристань у розділі змагань ірікумі-го також виборов перше місце.

22 квітня 2017 року відбувся перший відкритий Кубок смт.Горностаївка з «Контактного карате» за версією OLL-STAIL у якому Сашко брав участь аж у двох розділах одночасно. Перемога далася не легко зважаючи на те, що в одному із боїв довелося змагатися з дворазовим чемпіоном світу, проте зібравши всю силу волі та духу хлопцеві вдалося вибороти почесні другі місця в обох розділах, за що додатково отримав диплом за найкращу техніку та жагу до перемоги.

За період 2014 – 2017 роки Олександр має 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі, а також 2 дипломи за найкращу техніку.

З 2014 року Сашко був зарахований до Горностаївської дитячої музичної школи по спеціальності «гітара». Неодноразово брав участь у шкільних концертах.

Барикін ВолодимирВова беручи за зразок старшого брата у 2016 році теж вступив до Горностаївського бійцівського клубу «КІТ» де займається й на теперішній час.

Його перше змагання відбулося 22 квітня 2017 року на першому відкритому Кубку смт.Горностаївка з «Контактного карате» за версією OLL-STAIL. Вова тримався до останнього показуючи непогану техніку проте за підрахунками балів не зайняв жодного місця. Враховуючи те, що у Володимира був перший бій де він зарекомендував себе здібним учнем журі прийняли рішення та нагородили його дипломом «за волю до перемоги».

З 2014 року Вова був зарахований до Горностаївської дитячої музичної школи по спеціальності «баян». Він також неодноразово брав участь у шкільних концертах.

У 2015 році Володимир нагороджений грамотою дитячої музичної школи за сумлінне та старанне відношення до навчання.

У 2016 році за відмінне та старанне відношення до навчання та активну участь у житті школи Вова нагороджений похвальним листом.

На сьогоднішній день окрім основної спеціальності займається у шкільному ансамблі тріо баяністів «Горошини».

2 грудня 2016 року хлопчики взяли участь у VІІ Відкритому дитячому музичному фестивалі – конкурсі «Зимові візерунки», який відбувся у місті Генічеськ. Хлопці у дуеті «гітара – баян» представили два твори «Дзвенять дзвоники» та українську польку «Жартівниця».Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"  Контактная информация