Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Розповідь бабусі-опікуна із Дніпровської області про своїх трьох онучок

«Так сталося в житті моїх онучок, що їх кинули батьки»

Автор: Сіньогіна Ольга, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-29 16-31-00  Просмотров: 846


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьТак сталося в житті моїх онучок, що їх кинули батьки. З лютого 2014 року вони проживають зі мною,бабусею (Сіньогіна Ольга Євгеніївна) та прабабусею (Квітка Лідія Петрівна).Сіньогіна Христинка (18.07.2005) 11 років навчається в шостому класі Васильківської НВК №1. Дуже здібна й талановита дитина. Дуже любить грати в шахи, вязати, малювати і співати. Ходить в музичну школу на клас хореографії, дуже любить танцювати. Всебічно розвинута, доброзичлива, щира дитина. Любить також звірів і птахів.Моя менша онучка Ніколотова Вікторія (01.11.2007) 9 років, також проживає зі мною з лютого 2014 року. Навчається Вікуся також у Васильківському НВК №1 в третьому класі. Дуже любить математику, малювати і співати. Також ходить до музичної школи на клас хореографії. Дуже чуйна, лагідна, весела дитина. І також любить звірів.

Я дуже люблю своїх дівчаток і роблю для них все,щоб вони були здорові і щасливі.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"
Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация