Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Матвеїчева Марія – Вікторія

С.Семигинів, Львівська область

Автор: Дутка Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-30 22-31-00  Просмотров: 1008


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша внучка Вікторія проживає з нами дідусем та бабусею. Живемо у мальовничій місцевості у підніжжі гір Карпат с. Семигинів.Внучку свою зігріваємо своєю любов’ю, прищеплюємо найкращі людські якості. Вона наше сонечко, яке світить нам всюди і завжди.

Мама Вікторії працювала медсестрою, після тяжкої хвороби померла, Вікторії тоді виповнилось 15 місяців.

Батько мічман ВМФ, родом з м.Самара, загинув трагічно.

Змалку у внучки проявився талант до музики, співу. Цього року закінчує дитячу школу мистецтв с.Братківці (клас бандури, вокал). Вона бере участь у культурних заходах, конкурсах, сільського, районного та обласного масштабів. Нагороджена багатьма грамотами, дипломами та подяками. Брала участь у Міжнародному конкурсі – фестивалі м.Київ “Щасливі долоні”, де виграла сертифікат на відвідування вокального інтенсиву у Вокальній Академії О.Пономарьова.На даний час Вікторія стала фіналістом у відбірковому турі ХІ Міжнародному фестивалі “Назустріч мрії”. Фестиваль відбудеться у м.Варна, Болгарія. Від цього конкурсу, чекаємо багато цікавих знайомств, нових друзів.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"
Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация