Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Ілля з Дитячого будинку родинного типу родини Наталии та Анатолія Кольєвих

Створив живий куточек, любить садити квіти.

Автор: Анатолій Кольєв, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-30 10-31-00  Просмотров: 1794


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьДитина з особливими потребами. Ілля в родині з 11 листопада 2015 року. Шлях у нього не легкий, позбавлення батьківських прав матері, інтернат, прийомна сім^я, потім знов інтернат. Коли ми познайомилися з хлопчиком він дуже хвилювався, що ми відмовимося від нього, він дуже хотів мати сім^ю. Дитина мала проблем багато, на мій погляд сама не легка була в том, що він не вірив в себе. Для хлопчика: "я не можу, я не зроблю, навіщо це мені, я не хочу..." це були його питання постійні. Для нас було дивом, коли в ранці Ілля встав і сказав: "Я хочу спробувати, допоможіть мені". Дитина стала читати все, навіть ті книжки котрі дорослі не можуть, улюбленні є це В.Скотт, Т.Драйзер. Створив живий куточек, любить садити квіти. Хоче вивчитися, здобути спеціальність, та створити свою родину.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"
Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация