Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Моя історія у прийомній родині

Ганна із прийомної родини із Шахтарська (нині проживають у Полтавській область)

Автор: Сенченко Алина, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-30 21-01-00  Просмотров: 1522


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьМене звати Жарких Ганна. Я потрапила у родину в 2012 році. Мені все було цікаво: я малювала, вишивала, в’язала, пробувала плести з бісеру, допомагала мамі готувати різні страви, але найбільше мені подобаються танці та спорт. Тому я почала ходити на бокс і записалася у танцювальний гурток «Легенда».

Зараз ми живемо у Полтавській області і тут я теж відразу стала членом зразкового ансамблю танцю «Ритм», керівником якого є Темерова Інна Юріївна. Ми дуже багато їздимо виступати у різні міста та села, приймаємо участь у конкурсах, неодноразово займали призові місця. А ще я вчуся писати вірші, а як у мене виходить ви побачите в моїй презентації.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея

Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация