Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Cім’я Іванка Козака

Дуже глибоко мисляча дитина

Автор: Козак Галина, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-05-05 13-30-00  Просмотров: 1109


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьІванко попав в нашу сім’ю у 2011 році, йому було півтора року, він був досить сильним, розвиненим, хлопчиком. Звичайно, як в кожної покинутої дитини були різні порушення у розвитку і здоров’ї.В нас вже був рідний братчик Іванка – Павлик з 2008 року, і коли нам сказали, що в будинку дитини є рідний брат Павлика, Лупан Іванко, ми з дружиною вирішили всиновити Іванка.

Іванку досить легко дається шкільна програма, він цікавиться книжками, любить боротися, часто перемагає на 3 роки старшого брата. Цього року почав займатися грою на баяні, сам пробує грати на фортепіано. Йде по слідах старшого братчика.Дуже глибоко мисляча дитина, задає запитання цікаві глибокі, наприклад «Чи закінчиться людство?» «Для чого живуть люди?»

Іванко має багато друзів, любить спілкуватися з новими людьми. Любить майструвати, особливо ліпити.В Іванка також дуже цікава міміка, він часто дивує людей подачою своїх емоцій.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"  Контактная информация