Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Прийомна сім`я Прядко

Наша сім’я проживає в Дніпропетровській області Софіївського району в селі Софіївка.

Автор: Прядко Валентина, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-30 21-06-00  Просмотров: 3607


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьМи батьки – вихователі Прядко Валентина Анатоліївна та Прядко Анатолій Володимировичу цьому році в вересні місяці будемо святкувати 38 річчя подружнього життя.

Маємо двох дорослих дітей Володимира та Галину і троє внуків.Вже 9 років поспіль з нами проживають діти вихованці. За цей період ми виховуем 3-х дітей.В 2008 році ми створили прийомну сім’ю і взяли до себе одну дитину: Денисову Катерину 6 років.Дітина була дуже складна крала, брехала, не вміла за собою слідкувати, не вміла писати. Але наш труд не став даремним. Катя уже навчається у 9 класі. Відвідує 7 років музичну школу у класі малюнок та живопис. Брала участь у конкурсах отримала медаль. Потім була нагороджена 2 дипломами за зайняте перше місце МАМА + ЯВ 2012 році в нашу сім’ю добавилися дітки Савранська Катя віком 9 років, Савранський Сергій 4 роки Інвалід. В кожного свій характер, своє бачення на життя. Катя була неакуратна, крала не мала уявлення що таке ванна, як чистяться зуби. Сергійко дуже бився ображав діток в дитячому садку, в школі і вдома менших за себе,не вмів говорити. Всих дітей вчила готувати їсти прибирати в кімнатах доглядати по господарству.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация