Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Історія Голікової Дар’ї

Яка виховується в дитячому будинку сімейного типу Пилявець Наталії Вікторівни.

Автор: Пилявець Наталія, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-04-30 21-02-00  Просмотров: 1368


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьПеред тим, як Даша потрапила до родини в якій вона проживає наразі,дитина зазнала багато психологічних травм. ЇЇ біологічна мати дуже часто залишала дитину без нагляду та вела аморальний спосіб життя. Залишивши дитину в черговий раз стороннім особам, які протягом десяти днів піклувались про неї та при виникненні безпосередньої загрози для життя дитини, яка залишилась без батьківського піклування, вона була вилучена та влаштована до місцевої дитячої лікарні. Дитину виховував весь медичний персонал.З деяким часом дитина отримала статус та у віці 2,5 років Даша була влаштувати до дитячого будинку сімейного типу, в якому вона виховується і на сьогоднішній день. В сім’ї в якій проживає дівчинка виховується 7 дітей різного віку від 8 до 18 років (двоє дівчаток та п’ятеро хлопчиків). Із самого дитинства мама-вихователька розгледіла талант та захоплення дитини до балету, дівчинка уже сьомий рік активно та професійно займається балетом, це їй дуже подобається. Майбутнє Даша планує пов’язати з балетом та хоче стати відомою балериною. В 2014 роціДашавступила до Київського державного хореографічного училища. Дівчинка постійно вдосконалює свої вміння, займається саморозвитком. Даша вже неодноразово приймала участь у концертах та виставах. За час навчання проявила себе як старанна, активна, здібна учениця.Ми віримо в те, що в дитини реалізуються всіїї мрії.Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"
Данная статья принадлежит к категориям:
         Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация