Детские дома и интернаты Запорожья

Пропонуємо житло для дитячого будинку сімейного типу

Запрошуємо вже функціонуючий ДБСТ, який потребує покращення житлових умов або кандидатів у батьки-вихователі для створення ДБСТ на нашій території.

Автор: Служба у справах дітей, svatovo.ws
Опубликовано: 2017-05-06 19-20-00  Просмотров: 1116  
Оставить комментарий
Громада створює навчально-виховний комплекс школа-дитсадок... дітей переводять у приміщення школи... приміщення дитсадку торік ремонтувалося. Опалення - котел під тверде паливо. Багато чого з меблів та обладнання залишається. Місцева влада та районна готова профінансувати перепланування приміщення, за бажанням батьків великі кімнати переділити для створення маленьких затишних спальних кімнат. Присадибна ділянка велика, майже 20 соток, але використовувалася як газон, щоб отримати город треба докласти немаленьких зусиль. Сама будівля переділена на дві половини. У іншій - православна церква.

Запрошуємо вже функціонуючий ДБСТ, який потребує покращення житлових умов або кандидатів у батьки-вихователі для створення ДБСТ на нашій території.Приміщення колишнього дитячого садочку, в якому залишилося обладнання в ігровій кімнаті, на кухні та у санвузлах, чекає на своїх нових мешканців. Тут може розміститися дитячий будинок сімейного типу. Для того, щоб адаптувати приміщення для проживання великої родини, місцева влада готова провести ремонтні роботи та перепланувати розміщення житлових кімнат за рахунок коштів місцевого бюджету. Гарна, висока мета: врятувати 5 або 10 дітей від сирітства, зберегти чудове приміщення, збільшити кількість дитячого населення у селі. Сподіваємося, що врешті решт бажаючих створити дитячий будинок сімейного типу і переїхати проживати у наш мальовничий край ми знайдемо! Пишіть у лічку, або телефонуйте: +380953051044Розміщується на території с. Райгородськ Сватівського району Луганської області. До районного центру, м. Сватове, - 20 км Село знаходиться на березі річки Жеребець. Існує декілька версій про походження його назви. Одна з них – назва походить від живописних місць, де воно розташоване (райський городок) виникнення села відноситься до 18 сторіччя. Славиться своїми місцевими традиціями.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Детские дома семейного типа    Публикации с других источников          Контактная информация


Смотрите s-potolok.com.ua на сайте.