Детские дома и интернаты Запорожья

Семінар з правової підтримки

Пройшов семінар для прийомних батьків щодо прав їх підопічних дітей, пільг та інш. Дуже цікавими виявилися практичні тренінги, де діти та батьки відігравали роль чиновників та людей, що відстоюють свої права, використовуючи теоретичні знання на практиці.

Автор: Гуляйпільський центр соціальних служб, цсс.укр
Опубликовано: 2017-10-03 13-00-00  Просмотров: 626
Благодійний фонд «Щаслива дитина»за підтримки «Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні розпочав проект з правової допомоги дітям –сиротам та прийомним родинам в Запорізькій області, метою якого є якомога детальніше відповісти на всі питання, які виникають у батьків.

21 вересня 2017 року відбувся захід для кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, діючих усиновлювачів та батьків, які вже виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також, безпосередньо для дітей з відповідним статусом від 12 років, які перебувають в сімейних формах виховання та проживають в Гуляйпільскому, Пологівському та Оріхівському районах.Зустріч відбулась у форматі паралельного проведення двох групових занять. На них розглядали правові питання в тренінговому форматі та проводили консультації з правових питань профільних спеціалістів для батьків та дітей.

Основні питання, які цікавили учасників:

- пільги при вступі до ВНЗ;

- розмір та процедура виплати стипендії;

- умови для проживання у гуртожитку;

- постановка на квартоблік;

- відвідування гуртків обдарованими дітьми;

- оздоровлення дітей в санаторіях;

- умови перебування у літній школі.Участь у заході взяли 15 батьків та 15 дітей.

В октябре приглашаем всех на семинары в Мелитополе и Вольнянске.

За додатковими питаннями телефонуйте: +38 066 771 96 88; 067 977 62 14, Дойкова Юлія

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
  Контактная информация


Для вас магистратура москва http://www.magistratura.su/russia/moscow/