Детские дома и интернаты Запорожья

Завершальні семінари першого етапу проекту «Захист прав знедолених дітей Запорізької області» у Мелітополі та Вільнянську

Запрошуємо усіх на наші заходи!

Автор: Дойкова Юлия, deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-10-11 17-30-00  Просмотров: 747
Семінари з правового захисту дітей-сиріт, які виховуються у прийомних та опікунських родинах, дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ), та в родинах усиновлювачів пройшли вже в шести районах Запорізької області. Мета проекту - допомогти батькам та дітям усвідомити свої права, а іноді і дізнатися про них, та здобути навички використання своїх знань на практиці при захисті своїх прав. Так, нажаль , дуже часто, за словами батьків, вони їх вимушені виборювати. Для дітей ми організовуємо цікаві рольові ігри, в процесі яких вони також отримують необхідні знання та навички.

Також на наших заходах учасники можуть отримати кваліфіковані консультації та необхідні ресурси від спеціалістів, обмінятися досвідом, програти теоретичні знання у змодельованій ситуації, яка відтворює реальність (її обирають учасники із власного досвіду) та отримати цінні поради та підказки від тренерів проекту.За результатами проведених нами семінарів, у листопаді 2017-го року, команда проекту розробить методичні посібники з корисною інформацією для випускників інтернатів та прийомних родин, а також для прийомних батьків, опікунів, та вихователів ДБСТ, де можна буде знайти необхідні контакти для вирішення своїх питань, усі державні пільги для цих категорій громадян, зразки звернень до держслужбовців - деякі відповіді на задані на семінарах питання, тощо. Дані посібники ми презентуємо та подаруємо учасникам семінарів другого етапу проекту, які будуть проходити з грудня 2017-го року по березень 2018-го року у Енергодарі, Токмаку, Більмаку, Бердянську, Приазовському, Вільнянську, Мелітополі та Гуляйполі.Для розробки посібника дуже важливим є досвід учасників, їх питання та поради. Тому ми дуже чекаємо на вас, шановні опікуни, прийомні батьки, усиновлювачі та вихователі ДБСТ із вашими вихованцями на семінарах у жовтні! У Мелітополі 18-го жовтня о 10-00 у місцевому центрі соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді (Осипенка 96) та у Вільнянську 25го жовтня о 10-00 у Держадміністрації (вул.Бочарова, 12)

Додаткова інформація: 0667719688, 0679776214, Дойкова Юлія, координатор проекту.
  Контактная информация


По низкой цене выкуп битых машин всем желающим.