Детские дома и интернаты Запорожья

Дитина знайшла родину: Катерина Т., 4 года

Катерина знаходится в прийомній родині

Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-03-14 19-10-00  Просмотров: 1201
Катя народилася в 2016 році. Це добродушна, позитивна і завжди усміхнена дівчинка. Хоча спочатку, коли Катя тільки потрапила до будинку, вона здавалася вихователям замкнутою дитиною, що боялась незнайомої обстановки і чужих людей навколо. Мабуть, це нормальна реакція на такі кардинальні та болючі зміни в житті маленької дівчинки.

Однак все лихе минулось, і зараз Катя дарує свою посмішку усім оточуючим, а великі очі довірливо та відкрито вивчають новий світ.

Катя – дуже старанна та здібна дівчинка, вона швидко навчається і намагається повторювати все за старшими дітьми та дорослими. Дитина з особливими потребами, та на свій вік вона добре розвивається: самостійно тримає та їсть з ложечки, п’є з чашки, ходить по групі та сідає на горщик. Вихователі впевнені, що, якщо дівчинці забезпечити належний догляд, індивідуальний підхід та увагу, Катя швидко навчиться всьому, що треба і зможе подолати проблеми зі здоров’ям. Наразі Катя поки що не говорить, намагаючись вимовляти лише деякі звуки.

Катруся обожнює спілкування та ігри. Спокійна та врівноважена, дівчинка може довгий час гратися самостійно, не турбуючи оточуючих.

Сподіваємось, Катруся якомога швидше знайде свою люблячу родину і відчує справжню любов і турботу батьків. Адже кожен день зволікання може віддаляти цю маленьку, завжди усміхнену дитинку від повного одужання, подолання внутрішнього страху та невпевненості у завтрашньому дні.

У Катюші є сестри Надія Т. (12.02.2013) (анкета №0300258) та Маргарита Т., (29.04.2011) (анкета №0300262).Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Любімцева СвітланаУсіх, хто замислився прийняти дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56.


Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.  Контактная информация