Детские дома и интернаты Запорожья

Дитина знайшла родину: Ангеліна М., 1 год

Люблячі батьки вдочерили Ангеліну.

Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-04-22 18-00-00  Просмотров: 2024
Ангеліна народилася зовсім нещодавно, у 2018 році. Спокійне, не капризне гарненьке малятко, що розвивається відповідно до всіх психо-фізичних норм.

Дівчинка дуже уважна та допитлива, вона цікавиться яскравими музичними іграшками, уважно розглядає нові предмети, любить слухати музику. Коли вихователь увімкне, наприклад, якусь музичну композицію, Ангеліна обов'язково буде зосереджено прислухатися до незвичних нових звуків у своїй колисці.

Дитина як на свій вік працьовита та активна. Геля вчиться самостійно перевертатися, хватати і тримати предмети та з кожним днем освоює все нові й нові рухи.

У дівчинки гарний апетит, вона любить гратися з брязкальцями та маленькими іграшками. Звичайна маленька дитина, що цікавиться усім новим і поступово долає всі ступені розвитку.

Сподіваємось, що маленьке усміхнене янголятко якнайшвидше знайде свою справжню родину та вже разом з нею крокуватиме великим шляхом, що називається життям.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Любімцева Світлана

Усіх, хто замислився прийняти інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56


Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.  Контактная информация


Купить ливиал Каменец-Подольский