Детские дома и интернаты Запорожья

Дитині потрібна родина: Артем С., 7 лет

Артем – доброзичливий веселий хлопчик (анкета № 0340535).

Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-06-03 10-00-00  Просмотров: 1576
Артем 2012 року народження - позитивний, завжди усміхнений, веселий і дуже доброзичливий хлопчик. І хоча спочатку з незнайомими людьми він дещо сором’язливий та спантеличений, як і у випадку нашого з ним знайомства, згодом він звикає і поводиться абсолютно природно, як звичайна 6-річна дитина.

Зі слів вихователів, Артемка – спокійний, добрий і слухняний хлопчина, який гарно зарекомендував себе в колективі, не має нарікань та зауважень. Навіть коли щось йому не подобається, він ніколи не вередує і не сердиться. Він просто підходить і відверто питає: «Чому так?».

Першокласник Артемка намагається старанно виконувати всі завдання та вказівки вчителя. Хлопчик врівноважений, уважний, повністю дотримується встановленого в закладі режиму. Можливо, не все вдається Артему в навчанні, тому дитині конче потрібен індивідуальний підхід та натхнення…Натхнення та підтримка від люблячої родини, від мами і татка… До речі, коли мова заходить про дім та родину, Артем наче одразу дорослішає, стає серйозним та зосередженим. Від згадує молодшого братика, Максима, з яким хоче зустрітися та жити разом в новійдружній і щасливій сім’ї. Хлопчина часто обіймає своїх друзів та улюблених вихователів, тому що потребує уваги і справжньої батьківської любові з обіймами, поцілунками і рідними дотиками.

До речі, у Артемки багато друзів, і він, як і всі діти цього віку, обожнює гратися, бігати, гойдатися, вигадувати та фантазувати! Як зараз, наприклад, коли він уявляє себе справжнім роботом.

У Артема є молодший брат Максим 2014 р.н. (анкета № 0340549)

Бажаємо Артему знайти свою власну родину, ніколи не розлучатися з братиком і не втрачати своєї гарної сяючої посмішки та життєрадісності.Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Светлана ЛюбимцеваУсіх, хто замислився прийняти цю дитину або інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 та повідомити номер анкети Артема (0340535)


Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.Данная статья принадлежит к категориям:
     Запорожье и область    О сиротах    Авторские публикации www.deti.zp.ua    Анкеты / страницы детей - сирот    Усыновление      Контактная информация