Детские дома и интернаты Запорожья

Дитині потрібна родина: Богдан Н., 10 лет

Богдан - доброзичливий та тихий хлопчина (анкета № 0352731).

Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-07-05 17-00-00  Просмотров: 1128
Богдан народився в 2010 році. Коли вихователі дитячого закладу вперше побачили цього білявого хлопчину, він був дуже тихим, спокійним і мовчазним. І дійсно, характер у хлопчика виявився м’яким і зовсім безконфліктним.

«Дуже хороший, позитивний і слухняний хлопчик», - так одноголосно розповідають про нього дорослі з персоналу школи-інтернату. «А ще дуже добрий і людяний, навіть мухи не скривдить», - зазначає вихователька хлопчика.

З початку нашої з ним зустрічі Богдан трошки соромився і хвилювався, але потім швидко звик та легко спілкувався, розповідаючи про своє життя і набуті успіхи.

В школі Богдан – найкращий помічник, він старанно та відповідально виконує всі завдання та вказівки вчителів, намагається зробити все якнайкраще, прагне допомагати і дорослим, і малечі. І, можливо, не все у навчанні вдається хлопчику, але ж, як підкреслюють педагоги, головне – це прагнення та намагання. А цього у Богдана не забереш.

У вільний час він любить займатися спортом, гратися іграшками, кататися на роликах та спілкуватись з приятелями. До речі, у хлопчика дуже багато друзів, він з усіма ладнає і ніколи ні з ким не свариться. Така собі приємна та усміхнена дитина. Але інколи все ж таки та промайне в очах хлопчика тихий смуток чи ледве помітне розчарування. Особливо коли розмова заходить за родину.

Упевнені, що цей добродушний тишко стане справжнім подарунком долі для люблячих батьків, з якими разом крокуватиме великим шляхом, що зветься життям.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Светлана ЛюбимцеваУсіх, хто замислився прийняти цю дитину або інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 та повідомити номер анкети Богдана (0352731).


Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.Данная статья принадлежит к категориям:
     Запорожье и область    О сиротах    Анкеты / страницы детей - сирот    Авторские публикации www.deti.zp.ua    Усыновление      Контактная информация