Детские дома и интернаты Запорожья

Дітям потрібна родина: Яна (2016 р.н) та Гана (2017 р.н)

Два янголятка, які освітлюють це життя - Яна (анкета № 0316304) та Гана (анкета № 0323134). Сестрички, незважаючи на свою спорідненість, дуже відрізняються характерами.

Автор: Юлия Дойкова, deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-11-13 16-00-00  Просмотров: 1636
Старша – Яночка, їй 3 рочки, усміхнена дівчинка з красивим кучерявим волоссям. Очки горять, як іскорки, дивлячись в якы, починаєш знову вірити в дива.

Вихователі ласкаво називають її «розумниця». Яна - товариська, добра, чуйна дівчинка, м'яка. Досить сором'язлива, але світла і сяюча. Всю нашу зустріч посмішка не сходила з її маленького обличчя.

Яночка розвивається відповідно до свого віку, любить ліпити, малювати, грати з іграшками, ляльками, загальні гри з іншими дітьми. Є невелика затримка мовного розвитку, однак це анітрохи не впливає на загальну взаємодію з оточуючими.

Вихователі кажуть, що на Яночку завжди можна покластися в домашніх справах, завжди готова допомогти прибрати, розставити все на свої місця. Легко йде на контакт як з дорослими, так і дітьми.Ганні на момент зйомок ще немає двох років. З першого ж погляду в її очах з'явилася усмішка, і маленькі ніжні ручки потягнулися для обіймів.

Вразлива та емоційна, разом з тим лідер по своїй натурі, Ганночка з величезною довірою дивиться на дорослих і спілкується з ними. Разом з тим спостережлива, з особливою обережністю ставиться до чоловіків. Розвинена згідно свого віку, любить збирати пірамідку, гаражик для машинки, любить малювати, кататися на іграшковому автомобілі, годувати на вулиці голбів. На фізкультурі з успіхом обходить перешкоди.

Разом дівчинки грають в ляльки, вивчають світ, Яночка дбайливо допомагає Ганні освоювати нові навички.

У Яни і Ані є ще 2 сестри і брат: Єлизавета 2004 р.н (анкета № 0208582 - ВПУ), Михайло 2009 р.н. (анкета № 0208580), Вікторія 2011 р.н (анкета № 0208578).

Діти чекають з нетерпінням свою майбутню сім'ю, в якій зможуть не тільки відчути себе в любові і захищеності, а й відкритися і подарувати своє тепло і любов.Дякуємо за допомогу в створенні матеріалу:

Зйомка і монтаж - Руслан Жиров

Текст статті - Юлія ГорукУсіх, хто замислився, чи прийняти цих дітей або інших дітей в родину, просимо прочитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 повідомити номера анкет Яни (№ 0316304) та Гани (№ 0323134).


Якщо зараз ви не готові до всиновлення (наприклад, ви студент і не створили власну родину), ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як  наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідавши інтернат з майстер-класом для сиріт.
Данная статья принадлежит к категориям:
     Запорожье и область    О сиротах    Анкеты / страницы детей - сирот    Усыновление      Контактная информация