Детские дома и интернаты Запорожья

Дітям потрібна родина: Микита (2015 р.н.) і Анастасія (2017 р.н.)

Микита (анкета № 0299707) і Анастасія (анкета № 0347218) - Малюки-кульбабки у вашій родині.

Автор: Юлия Дойкова, deti.zp.ua
Опубликовано: 2019-11-13 17-00-00  Просмотров: 1220
Микита і Настя - брат з сестрою, дуже схожі один на одного. Блакитні очі, світле кучеряве волосся, посмішки, ямочки на щічках. Микиті 4 роки. Він активний хлопчик, чуйний і слухняний. Як і всі хлопці його віку, любить грати в машинки, пістолети, м'яч, вивчати навколишній світ, але також допомагає дорослим. Уже вміє рахувати, розрізняє кольори. Комунікабельний хлопчисько, з великою кількістю друзів. Пізнавальний потенціал високий. Розвивається за своїм віком.

Особливою характерною рисою Микити вихователі відзначають життєрадісність і його активність.Настюші два рочки. Вона спокійна дівчинка, вчиться розмовляти, вже вміє відгукуватися на прохання дорослих, розуміє, коли просять щось дати, охоче ділиться з іншими дітками іграшками. Разом з тим її характер проявляється вже в такому юному віці, перш ніж прийняти рішення, Настенька оцінює ситуацію, і тільки після цього вирішує до кого їй підійти, і що зробити. Микита для Насті захисник і підтримка, піклується про свою сестричку, оберігає її.

А Настя, як справжня дівчинка, приймає турботу, але ми впевнені, що в подальшому, вона буде надійною підтримкою для своїх рідних. Вихователі про Настеньку говорять з особливою теплотою і посмішкою на обличчі - «сонечко наше».

У Микити і Насті є ще 2 брата і сестра: Олександр, 2007 р.н, (анкета №0299819), Аліна 2009 р.н, (анкета № 0299821), Сергій, 2012 р.н, (анкета № 0299820).

Ми впевнені, що ці дітки зможуть заповнити своїм теплом, життєрадісністю, щирістю, світлом будь-який будинок. Вони чекають своїх майбутніх маму і тата, щоб не тільки отримати всю любов, якої їм не вистачає, але і поділитися своєю, торкнувшись вашого серця однією лише своєю посмішкою.Дякуємо за допомогу в створенні матеріалу:

Зйомка і монтаж - Руслан Жиров

Текст статті - Юлія ГорукУсіх, хто замислився, чи прийняти цих дітей або інших дітей в родину, просимо прочитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 повідомити номера анкет Микита (анкета № 0299707) і Анастасії (анкета № 0347218).


Якщо зараз ви не готові до всиновлення (наприклад, ви студент і не створили власну родину), ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як  наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідавши інтернат з майстер-класом для сиріт.
Данная статья принадлежит к категориям:
     Запорожье и область    О сиротах    Анкеты / страницы детей - сирот    Усыновление      Контактная информация