Дети Запорожья лого

Перший національний конкурс "Благодійник року"

4848 ІАЦ "Громадський простір" Предметом конкурсу є винагородження і публічне визнання представників українського бізнесу за проведення благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем

У роки незалежності, коли відродився український бізнес, стало питання про його участь у суспільному житті, зокрема у вирішенні суспільних проблем. Більшість компаній зараз мають і активно впроваджують у життя різноманітні власні соціальні проекти. Ми впевнені в тому, що ця позитивна практика має знайти позитивну оцінку у нашому суспільстві. Це і спонукало нас започаткувати Національний конкурс "Благодійник року" - http://blagodijnyk.prostir.ua. Предметом конкурсу є винагородження і публічне визнання представників українського бізнесу за проведення благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем. Також проведення конкурсу має на меті популяризацію благодійництва в Україні.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням конкурсу здійснює Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" разом із Центром філантропії і Українським форумом грантодавців.

Конкурс проходитиме у Києві у два етапи:

Перший етап конкурсу відбуватиметься із 24 квітня по 1 серпня. Його метою є визначення і нагородження благодійників на рівні м.Києва і Київської області. У серпні ми плануємо визначити благодійників, які зробили найбільший внесок у вирішення суспільних проблем Києва.

Другий етап конкурсу проходитиме із 1 липня по 1 листопада. В часі його проведення буде проходити визначення переможців у інших 24 регіонах і 5 найбільших благодійників на національному рівні.

Заявки на участь у конкурсі можна заповнити через онлайн форму http://blagodijnyk.prostir.ua/form.html , подавати на поштову адресу 01034, м.Київ, а/с 249 або на e-mail: dytsvit_fond@ukr.net (на 1-й, київський етап - до 1 серпня, на 2-й, національний, етап - до 1 листопада).

Переможці першого, київського регіонального, етапу конкурсу будуть оголошені Журі у вересні. Тоді ж відбудеться і церемонія нагородження. Переможців Національного конкурсу буде визначено у грудні. У грудні-січні ми плануємо провести церемонію їх нагородження.

За результатами проведення конкурсу ми плануємо висадити у Києві поблизу Дніпра Алею благодійників, на якій кожен благодійник посадить дерево, яке символізуватиме його внесок у зростання і розквіт нашої країни.

У конкурсі можуть взяти участь як бізнесмени-фізичні особи, так і національні та міжнародні компанії, які надали благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем На участь у конкурсі їх можуть висувати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури і охорони здоров'я або будь-які отримувачі благодійної допомоги і самі меценати.

Під час конкурсу буде визначено переможців у п'яти номінаціях:

1. Благодійник року - транснаціональна корпорація.

2. Благодійник року - національна бізнес-структура.

3. Благодійник року - банк або фінансова установа.

4. Благодійник року - благодійний фонд.

5. Благодійник року - приватна особа.

Переможцям конкурсу за кожне призове місце буде вручено винагороду у формі стилізованої під емблему конкурсу статуетки із написом "Благодійник року 2007". Оголошення результатів конкурсу і вручення нагород відбудеться під час церемоній вручення винагород першого і другого етапів конкурсу, про час і місце проведення яких оргкомітет письмово повідомить усіх учасників.

У рамках конкурсу переможці будуть визначатися окремо за кожною номінацією в результаті колегіального рішення Журі. Результати конкурсу будуть розміщені на веб-сайтах www.philanthropy.org.ua, www.donorsforum.org.ua та www.prostir.ua.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии