Дети Запорожья лого

Благодарности от руководства интерната №3 г. Запорожья

11 марта 2008, 16:00 7033 Автор: Екатерина Шарикова www.deti.zp.ua Благодаря помощи неравнодушных людей из Украины и других стран в запорожском интернате №3 значительно улучшились бытовые условия

Адміністрація комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 3» Запорізької обласної ради, колектив дорослих та дітей вдячні всім, хто відвідав нашу сторінку на вебсайті «deti.zp.ua». В цьому році буде п’ятдесят років з дня заснування інтернату. З 2001 року це єдина домівка для 160 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від шести до вісімнадцяти років. Ми отримали спілкування, листи, поради та подарунки. У дітей з’явилися друзі з інших міст України та з інших країн. Їм надходять персональні посилки з різних куточків України, Італії, Канади, Австрії, США. Завдяки відвідувачам нашої сторінки влітку було отримано дзеркала, в туалетні кімнати, кімнати гігієни для третього поверху спального корпусу. Допомогу було надано однією із православних церков. Надаємо фото-звіт.

Вінсент Росіні – американець подарував килими для спалень старшокласників на третьому поверсі спального корпусу, а також для футболістів школи спортивну форму для всієї команди. Фото-звіт надаємо. Нові ліжка ми придбали для дітей на благодійні кошти, які надала Ізабелль Мон’є. Фото-звіт додаємо.

Сергій («Ліспром») надав десять тисяч гривень на ремонт актової зали. (Майже всі кошти благодійні було суммовано та відремонтовано актовий зал на третьому поверсі учбового корпусу.

Оксана Леонтіївна Шинкар – дизайнер, безкоштовно склала проект та протягом всього ремонту безкоштовно надавала поради по ремонту актової зали. Надаємо фото-звіт завершеної роботи. Фото-звіт додаємо.

Влітку 2007 року було створено комп’ютерний клас. Допомогу надали студенти-емігранти з Америки з христианської місії «АГАПЕ», які приїхали до школи та протягом тижня з аварійного приміщення винесли сміття, підготували стіни, стелю під штукатурку, закупили шпалери, лінолеум. В цей же клас Лариса з Києва встановила пластикове вікно та вже протягом другого року сплачує за роботу вчителям інформатики, який працює з нашими учнями.

Жалюзі на вікно люб’язно безвідплатно надала директор компанії «Інсайт». Також вони постійно привозять іграшки для дітей-сиріт.

Приватний нотаріус Грішина Варвара Іванівна прикрасила новорічне свято вихованцям школи надав благодійну допомогу у вигляді електричних гірлянд, «дощику», шарів, іграшок для ялинки. Організація Оберхаузен-Запоріжжя обрала дітей-сиріт нашого інтернату для здійснення безвідплатної допомоги та надіслала нове взуття та новий одяг для вихованців.

Також на благодійні кошти, які надішли з Оберхаузена почато ремонтні роботи душових, туалетних кімнат та кімнат гігієни на першому та другому поверхах спального корпусу, ремонтується обсерватор.

Нажаль, ще є дуже багато куточків де треба зробити ремонт: майстерні – де б дітей готовили до дорослого самостійного життя, спортзал – де б зміцнювалося здоров’я учнів, харчоблок та їдальня, подвір’я, класні кімнати.

Ми робимо все, щоб дітям було спокійно, затишно, цікаво.

«Бо в чепурній оселі і життя веселе».

З повагою, величезною подякою хто не скаменів душею до проблем сирітства.

З надією на подальшу співпрацю

директор школи Шарікова Катерина Павлівна.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Аарон Кеян
Аарон Кеян

Ретинопатия недоношенных 5-ой степени, последствие – слепота

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

3 010 706

Расходы фонда в 2021
149 больным детям 1 744 752 грн.
Мед. оборудование: 31 868 грн.
Детдомам для инвалидов: 386 790 грн.
Детcкому экоселу: 102 439 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 21 415 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 15 280 грн.
Служебные расходы: 322 249 грн.
Всего расходов: 2 782 815 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

81 463 498

Ребенку нужна семья